Artık yeter idam gelsin

Manisa'da 3,5 yaşındaki Irmak Kupal'ın öldürdüğünü itiraf eden Hikmet A.'ya Demet Akalın çok sert tepki gösterip, "İdam gelsin" dedi. Anne ve babalarda bu tür iğrenç haberlerden bıktıklarını artık yeter dtiyerek hükümetin bu olaylara el atmasını ve mutlaka idam gelmesi yönünde istekde bulunuyorlar.

Artık yeter idam gelsin

Manisa'da 3,5 yaşındaki Irmak Kupal'ın öldürdüğünü itiraf eden Hikmet A.'ya Demet Akalın çok sert tepki gösterip, "İdam gelsin" dedi.

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal'ın bulunabilmesi için birkaç gündür polisler tarafından arama çalışması yapılıyordu. Televizyoncu Müge Anlı da küçük Irmak'ı bulmak için ekibiyle birlikte olayı araştırıyordu.

DEMET AKALIN OLAYA BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ
Müge Anlı'nın küçük Irmak'ı kaçırdığından şüphelendiği Himmet A. program sırasında küçük kızı öldürdüğünü itiraf etti. Bu cinayet toplumda büyük infial uyardırdı. Katil zanlısına en büyük tepkiyi gösterenlerden biri de ünlü sanatçı Demet Akalın oldu.
Akalın, idam cezasının tekrar gündeme gelmesi gerektiğini belirterek Twitter hesabından isyan etti:
İdam gelsin! Valla bebeklere tecavüz, yatacak yatak,yemek verilecek size... Allah belanızı versin! DNA'yı bile biliyor. Hapse girmek de istemiyormuş, ne güzel iş değil mi! Tecavüz et, polise gitmek istemiyormuş..." Kaynak; Haberler.com

 


Demet Akalın'ndan "İdam Gelsin" İsteği paylaşan: haberler

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2016, 05:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4