banner134
banner121

Özel harekatçı Ali Durmuş Samsun'da

Terör örgütü IŞİD tarafından Irak'ın Musul kentinde rehin alındıktan sonra Türkiye'ye getirilen konsolosluk görevlilerinden özel harekatçı Ali Durmuş, Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret etti.

Özel harekatçı Ali Durmuş Samsun'da
banner141

Terör örgütü Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) tarafından Irak'ın Musul kentinde rehin alındıktan sonra Türkiye'ye getirilen konsolosluk görevlilerinden özel harekatçı Ali Durmuş, kadrosunun bulunduğu Samsun'da Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret etti.

 Samsun Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde 13 yıldır görev yapan özel harekatçı Ali Durmuş ve ailesiyle Samsun Emniyet Müdürlüğüne gitti.

Burada Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve emniyet müdür yardımcıları tarafından çiçeklerle karşılanan Durmuş ve beraberindekiler, Yavuz'la bir süre görüştü.

Evli, 2 çocuk babası ve oğlu da polis olan Ali Durmuş, ziyaretin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türkiye'ye geldikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Ümitlerini hiçbir zaman yitirmediklerini anlatan Durmuş, "101 gün biz orada kaldık. Hep sabırla bekledik. Sonunda metanetli günümüze, sevinçli günümüze kavuştuk. Çok memnunuz. Zaten büyüklerimizin ilgileneceklerini biliyorduk. Gerek Cumhurbaşkanımıza, gerekse Başbakanımıza çok teşekkür ediyorum. Olacakları bildiğim için o konuda hiçbir tereddüdümüz olmadı. Her şey dediğimiz gibi gelişti" diye konuştu.

Durmuş, sevinçli olduklarını dile getirerek, "İki bayramı bir arada yapacağız. Hatta üç bayram olacak. Oğlumun 17 Ağustos'ta düğünü olacaktı. 1 Ağustos'ta ben Türkiye'ye dönecektim. Bundan dolayı olmadı. Nasipse, bayramdan sonra oğlumun düğününü yapacağım" ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2014, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner165

banner4

banner152