OMÜ Samsunspor için 2 bin 500 adet bilet aldı!

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Senatosu, en üst düzey karar alma organı olarak rektörlük binasında gündem içerikli bir toplantı gerçekleştirdi.

OMÜ Samsunspor için 2 bin 500 adet bilet aldı!

Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç başkanlığında düzenlenen toplantıya 55 Senato üyesi bu kez bir ilki gerçekleştirerek Samsun’un marka değeri olan Samsunspor’un kırmızı-beyaz ve siyah renklerden oluşan formalarını giyerek katıldı.
Toplantı kapsamında, “Vatanımız  ve milletimiz için olduğu gibi Samsunsporumuz adına da zamanın birlik ve beraberlik ile kenetlenme günüdür.” denilerek Samsun’un futboldaki güzide temsilcisi Samsunspor’daki son gelişmeler de ele alınıp konuşuldu.
Önceki hafta Samsunspor yönetim kurulunun OMÜ’yü ziyaretinde Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç ve Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı ile Samsunspor’un içinde bulunduğu durumla ilgili gerçekleştirilen fikir alışverişi ve istişare görüşmesinin ardından Senato toplantısının bu konsept çerçevesinde yapılması daha da anlam kazandı. 

“Şehrimizin Güzide Değeri”
OMÜ, ayrıca Samsunspor’un kuruluşunun 51. yılı dolayısıyla düzenlenen eşya piyangosuna katılarak  2 bin 500 adet bilet alırken, “Bundan sonra Samsunspor şehrimizin bir diğer markası olan ve şehir ile bütünleşen Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde de hem anılacak hem de yaşatılacaktır.” mesajı verilmişti. 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4