banner121

Eren Ulusoy Un Sektörüne Damgasını Vurmaya Devam Ediyor

Dünyanın en saygın ekonomi dergilerinden Fortune, her yıl olduğu gibi bu sene de Türkiye'nin '40 Yaş Altı 40' listesini belirledi. Samsun'un markası Ulusoy Un'un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, un sektörüne getirdiği inovatif bakış açısıyla 8. sırada yer aldı

Eren Ulusoy Un Sektörüne Damgasını Vurmaya Devam Ediyor
banner141

1969 yılında Samsun'da Fahrettin Ulusoy tarafından temelleri atılan, bugün ise Türkiye'nin 500 sanayi devi ve 500 ihracat şampiyonu firması arasında gösterilen Ulusoy Un, başarılarıyla Samsun'un Türkiye ekonomisindeki yerini güçlendirmeye ve Samsun'u uluslararası arenaya taşımaya devam ediyor.
İhracat ve sanayi şampiyonu Ulusoy Un, 1 milyar 920 milyon TL’lik cirosuyla Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin açıklandığı Capital 500 listesinde 144. sırada yer alan Ulusoy Un, en son Ekonomist dergisinin hazırladığı "Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi" sıralamasında bir önceki yıla göre 10 basamak yükselerek 17. sırada yer alarak başarısını taçlandırmıştı.


EREN GÜNHAN ULUSOY, TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI 8'NCİ KİŞİSİ SEÇİLDİ
Fortune 500 sıralamasında da 131. sırasında yer alarak başarılı bir yıl geçiren Ulusoy Un, 2018 yılının bitmesine 2 ay kala başarılarının arasına bir yenisini daha ekledi. Ekonomist dergisinin Türkiye’nin en genç yöneticilerinin ödüllendirdiği '40 Yaş Altı 40 Genç CEO' sıralamasında Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, 'En başarılı 3. Genç CEO' unvanını kazandıktan sonra bu sefer de dünyanın en saygın ekonomi dergilerinden biri olarak gösterilen Fortune dergisinin '40 Yaş Altı 40' listesi sonuçlarına göre Türkiye'nin en başarılı 8. kişisi seçildi.

Her sene olduğu gibi genç liderlerin ve yöneticilerin başarılarıyla öne çıkarıldığı liste için Türkiye'nin önemli kurum ve kuruluşlarından destek alındı. Liste oluşturulurken güç, etki, inovasyon ve şöhret, güçlü işler kurmuş, kendi alanlarında devasa etkiler yaratmış, dramatik yeniliklere imza atmış ve büyük şeyleri harekete geçirebilmiş kişiler mercek altına alındı. Eren Günhan Ulusoy, un sektörüne getirdiği inovatif bakış açısıyla bu yılki listede 8. sırada yer aldı.

Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, Fortune Türkiye'nin her yıl yayınladığı listeye 4 senedir giriyor.

Gazeteniz Olsun Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4