banner21

Haluk Tan MÜSİAD Samsun Başkanı oldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi 20. Olağan Genel Kurulunda yeni başkan Haluk Tan seçildi.

Haluk Tan MÜSİAD Samsun Başkanı oldu
banner9

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi 20. Olağan Genel Kurulunda yeni başkan Haluk Tan seçildi.


Samsun Şube 2015-2016 dönemi başkanı Selim Sar genel kurul öncesinde, Samsun Şube başkanlığını yürüttüğü dönemlerde yaptığı faaliyetlerden ve hedeflerinden bahsettikten sonra tüm MÜSİAD üyelerine teşekkürlerini iletirken, yeni dönem için dilek ve temennilerini belirterek konuşmasını bitirdi.

Ardından, MÜSİAD Samsun Şube 20. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Yeni yönetim kurulu adına konuşan Haluk Tan, genel kurul sonunda yaptığı teşekkür konuşmasında, “Şahsıma ve yönetim kurulumuza gösterdiğiniz teveccühten ötürü teşekkür ederim. Birlikte ve beraberlik içinde önümüzdeki yıllarda inşallah hedefi düşürmeden gerekli çalışmaları yapacağız. Her zaman birlik ve beraberlik içinde olarak çalışacağız ve bu büyük yükün atlından başarıyla kalkacağımıza inanıyorum” dedi.

 MÜSİAD Samsun Şubesi 2017-2018 Dönemi Yönetim Kurulu 

Yönetim Kurulu asil isimleri; Haluk Tan, Hasan Tahsin Şengül, Harun Reşit Özer, Bayram Ali İşbilir, Yusuf Güneş, Fatih Yılmaz,Hasan Öğüten, Kurtuluş Altun, Elif Coskun Bilgin, İdris Deniz.
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri;  Ahmet Bahadır, Ali Süleymanoğlu, Cemil Aycan, Elif Karayel Alp, Mehmet Akif Abanoz.
Denetleme Kurulu Asil Üyeleri; Mehmet Köse, Erkan Malkoç, Hüseyin Mutlu.
Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri; Recep Duman, Mehmet Bilici, Engin Topçu.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2017, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4