banner134
banner121

n11.com, Samsun’daki iş ortaklarıyla buluştu

Açık pazar iş modelini tüm Türkiye’ye taşıyarak e-ticaretin ve KOBİ’lerin büyümesine destek olan alışverişin uğurlu adresi n11.com, Türkiye çapında düzenlediği iş ortaklıkları eğitimlerinin bir yenisini Samsun’da gerçekleştirdi.

n11.com, Samsun’daki iş ortaklarıyla buluştu
banner136
banner141

E-ticaret platformu n11.com’un iş ortaklarına e-ticaret eğitimi ve satışlarını artırmanın yollarını anlatmak üzere Türkiye genelinde başlattığı eğitim serisi kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanında iş ortakları ile bir araya geldiği organizasyonlardan bir yenisi 85 iş ortağının katılımıyla Samsun’da gerçekleştirildi.

KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarken sektörün gelişimine katkı sağlayacak ve tüketicinin e-ticaret eğitimini güçlendirecek çalışmalar yapan n11.com, Samsun’da düzenlediği buluşma ile iş ortaklarını e-ticaretin dünyadaki ve Türkiye’deki gelişimi, platform kullanımı ve satışı artırma yolları, sipariş yönetimi, tüketici hakları, reklam kullanımı ve kargo süreçleri gibi başlıklar hakkında bilgilendirdi. Yılın her 3 aylık döneminde Anadolu’daki iş ortaklarına destek olma hedefiyle yola çıkan n11.com, Samsun’daki iş ortaklarına eğitimler verdi. Gün sonunda 85 satıcıya, e-ticaret eğitimi ve satışlarını artırmanın yolları, platform kullanımı, sipariş süreç yönetimi, mevzuatlar, reklam uygulamaları gibi konularda eğitimler verildi.

n11.com 2016 yılı içerisinde 10’u Ege Bölgesi, 8’i Akdeniz Bölgesi ve diğer bölgeler de dâhil olmak üzere toplamda 30 iş ortağı eğitimi vermeyi planlıyor. Eğitimler yıl içerisinde Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, Zonguldak, Sivas, Düzce, Hatay, Gaziantep, Konya, Mersin, Kahramanmaraş ve Malatya’da devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 11:12
YORUM EKLE
banner153
SIRADAKİ HABER

banner122

banner155

banner4

banner152