banner134
banner121

OMÜ Konukevi ihaleye çıkıyor

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Kurupelit Kampüsü içerisinde yer alan Öğrenci Sosyal Merkezi’ni ve Konukevi’ni 10 yıl süreyle kiralanmak üzere ihaleye çıkıyor.

OMÜ Konukevi ihaleye çıkıyor
banner141

“Ülkemizin seçkin üniversiteleri arasında yer alan Ondokuz Mayıs Üniversitesi her geçen gün hızla büyümekte ve gelişmektedir” diyen Rektör Vekili Prof. Dr. Şenol Eren, OMÜ’deki toplam öğrenci sayısının 45 bin civarında olduğunu belirterek, “Öğrencilerin ve çalışanlarının boş vakitlerini değerlendirebilecekleri ve alış veriş yapabilecekleri, Kurupelit Kampüsü içinde 12 bin metrekareye yayılmış bir kompleks olan Öğrenci Sosyal Merkezi çok yakın bir zamanda günde yaklaşık 15 bin kişinin girip çıkacağı bir merkez haline gelecektir. Öğrenci Sosyal Merkezi içinde internet ve okuma salonları, alışveriş mağazaları, yeme-içme yerleri ve sinema salonu bulunacaktır. Aynı kampüs içinde yer alan Konukevi ise lokanta, balo salonu, 16 normal ve 6 suit odasıyla kampüs manzarasının en güzel olduğu bölgede yer almaktadır” diye konuştu.

Prof. Eren, “Öğrenci Sosyal Merkezi ve Konukevi için 14-15 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek ihale ilanına önümüzdeki günlerde çıkılacağını” ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner165

banner4

banner152