Samsun TSO’da meclis üyeleri belirlendi

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) yapılan seçimlerde meclis üyeliğini kazanan firmalar belirlendi.

Samsun TSO’da meclis üyeleri belirlendi
banner94
37 sandıkta yapılan seçimlerde şu isimler meclis üyeliğine hak kazandı.
 
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerini kazananların listesi:
 
1. Grup: Forslu Gıda Sanayi ve Cesyfarma İlaç Kozmeti
 
2. Grup: Ünal Kumaş Konfeksiyon, Koç Konfeksiyon Hasan Koç ve Atatürk Ayakkabıcılık
 
3. Grup: Afacan Plastik  ve Alemdar Soğutma
 
4. Grup: Kaviksan Kavak Kireç Sanayi ve Sitare Elektrik Üretim Sistemleri
 
5. Grup: Murzioğlu Mimarlık İnşaat Gıda Sanayi ve Hadde Metal Sanayi
 
6. Grup: Emek Lastik Plastik ve Desa Kent Mobilyaları
 
7. Grup: Yumoş Yatak ve Ev Tekstil Ürünleri ve Özgür Mobilya8. Grup: Haluk Akyüz, Çağrı Yapı Mühendislik ve Bilişim Teknolojileri Öz-Doğan İnşaat Nakliye
 
9. Grup: Hızır İnşaat  veİzopen İnşaat
 
10. Grup: Anadolu Isı İnşaat ve Kuzey Mühendislik Murat Aşılıoğlu11. Grup: Okutgen Otomotiv, Öztaş Otomotiv ve Özgüven Ticaret Cüneyt Muci
 
12. Grup: Beşler Kollektif Şirketi Mustafa Yücel ve Burhan Ekiz
 
13 Grup: Takış Gıda Sanayi ve Toroman Tüketim Maddeleri Gıda Lojistik
 
14. Grup: Otto Sağlık Teknolojileri Yatırım Sanayi ve Koruoğlu Grup Sağlık Hizmetleri
 
15. Grup: Doğumak Büro Sistemleri İnşaat ve V.E.B Bilgi İşlem Otomasyon Özel Eğitim Hizmetleri
 
16. Grup: Safi Katı Yakıt Sanayi ve Ticaret Anonim Samsun Şubesi ve Altın Möble Mobilya
 
17. Grup: Bülbüloğlu Oksijen Asetilen Tıbbi Gazlar Sanayi ve Kare Temizlik Maddeleri Dağıtım Pazarlama
 
18. Grup: Aksoy İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Gıda Ticaret, Yıldırım Gıda Sanayi  ve Bahar Alışveriş Merkezi
 
19. Grup:  19 Mayıs Mobilya Sanayi Ticaret ve Zafer Plastik Mefruşat
 
20. Grup: Vural Tuzlu Yapı Malzemeleri, Akyüz İnşaat ve Malzemeleri ve Resman Cam PVC Alüminyum
 
21. Grup: Yiğit Petrol ve Yılmazlar Nakliyat22: Grup: Telpa Elektronik Alarm Haberleşme Sistemleri ve Samsun Tele Market
 
23. Grup: Seral Ev ve Özel Tekstil ve Yaşar Manifatura Mefruşat
 
24. Grup: Özvatan Endüstri Hizmetleri Aydın Özvatan ve Kartek Hırdavat Nalburiye
 
25. Grup: Ünver Ticaret Dayanıklı Tüketim Malları ve Metal Dayanıklı Tüketim malları Sanayi
 
26. Grup: Öz Güneş Kardeşler Kuyumculuk  ve Levent Özden Kuyumculuk
 
27. Grup: Erkanlar Harfiyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi Sanayi ve Ticaret Turizm Limited Şirketi Samsun Şubesi, Öztürk Metropol Turizm Seyahat Limited Şirketi ve Kartaş- Tenda Lojistik ve Dış Ticaret Limited Şirketi
 
28. Grup: Samsun Sistem Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi ve Yurt İçi Kargo Anaonim Şirketi Bölge Müdürlüğü Şubesi
 
29. Grup: Emek Lastik Plastik ve Otel Restaurant Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İlkadım Şubesi, Dilmen Et ve Et Ürünleri Yemek Hizmetleri ve Ulutan Et Lokantası
 
30. Grup: Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Karadeniz Bölge Müdürlüğü ve Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi Samsun Bölge Koordinatörlüğü
 
31. Grup: Danişmend Sigorta Aracılık Hizmetleri ve Memduh Ersoy- Duru Sigorta Aracılık Hizmetleri
 
32. Grup: Mimtaş İnşaat ve Sanayi, Özlem Maraş Eksen ve Mimarlık ve Köse Harita ve İnşaat
 
33. Grup: Salim Ayla Müşavirlik Sanayi, Onur Grup Kent Hizmetleri ve Emin Temizlik Reklam
 
34.Grup: Erol Ofset Matbaacılık, Emin Eller Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmetleri ve Hasan Gıda
 
35. Grup: Özel Samsun Medikal Tıp Merkezi , SamsunCerrrahi Aletler ve İmaretçioğlu İlaç Sanayi
 
36. Grup:Blacksea Travel Gayrimenkul ve Krosgrup Basın Yayın Matbaacılık,
 
37. Grup: Selçuk Akyüz ve EKO-TermStafor,AYŞE KUŞCU KAYA Kaynak: Samsun TSO’da meclis üyeleri belirlendi 
 
Kaynak: Samsun ve Haber
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 04:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4