Adem Güney: 12 yılda AK Parti tarıma özel önem verdi

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, “12 yılda, AK Parti iktidarı döneminde tarım sektörüne, özel önem verildi” dedi.

Adem Güney: 12 yılda AK Parti tarıma özel önem verdi

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, 7 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimler öncesi ziyaretlerini sürdürüyor. Gerçekleştirdiği ziyaretleri esnasında Güney, sivil toplum kuruluşlarının sorunlarını dinledi.


 İlk olarak Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü’yü makamında ziyaret eden  Güney yaptığı konuşmasında, “Tarım sektörü, insanoğlu için ihmal edilemeyecek bir sektördür. Çünkü insanın var olabilmesi için tarım büyük bir rol oynar. Bu anlayışla 12 yılda, AK Parti iktidarı  tarım sektörüne, özel önem verdi. Bu atılan adımla birlikte çiftçilerimiz üretimlerini hem arttırdı, hem de ürettiği ürünün karşılığını fazlasıyla almaya başladı. Geçmişte olduğu gibi ilerleyen dönemlerde de AK Parti, ülkemizin vazgeçilmezi olan çiftçilerimize verdiği destekle yanında olmaya devam edecektir.Tarım dünyada stratejik sektör olmuşur.Gıda olmadan yaşama imkanı yoktur.Bu yüzden tarım sektörünü teşvik etmeliyiz.Tarım ile uğraşan kişilerin gelirini artırıcı desteklemeler yapılmalıdır.AK parti  her çiftçiye ürettiğinin karşılığını desteklemeler ile fazlasıyla vermeye çalışmıştır.Çiftçilerimiz nekadar desteklense azdır.Çünkü onlar olmadan olunmaz ” dedi.     

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 08:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4