banner101
banner121

'Aziz şehitlerimizi ve kahraman Gazilerimizi unutamayız'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz “19 Eylül Gaziler Günü” münasebetiyle Gazi ve Şehit Dernekleri yönetici ve üyelerini kabul etti. Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında ziyarete, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı Samsun İl Temsilcisi Bilal Erim, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı İrfan Öztürk ile derneklerin mensuplarından oluşan heyet katıldı.

'Aziz şehitlerimizi ve kahraman Gazilerimizi unutamayız'

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril; “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman ve her şart altında bizlere bu kent adına en büyük desteği vermiş ve bizi yüceltmiştir. Bu nedenle biz Büyükşehir Belediyesini her zaman kendi evimiz gibi gördük. Sayın başkanımıza her zaman olduğu gibi minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Kendisi her zaman Samsun’da şehit ve Gazi ailelerinin duasını almıştır. ”Diye konuştu.


    Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da; bu ülkenin uğrunda şehit olup canını, kanını veren kahramanların sayesinde var olduğunu ifade ederek; “ Onları her zaman minnet ve şükranla anmalıyız. Ben her zaman sizleri görmekten ve elimden geldiğince yanınızda olmaktan mutluluk duydum. Bundan sonra da şehit ailelerimizin gazilerimizin her zaman başımızın üzerinde yeri olacaktır. Biz hiçbir zaman yaşadığımız toprakları koruyup vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman Gazilerimizi unutamayız ” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2014, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner4