banner134
banner121

Başkan Aydın basın mensuplarıyla biraraya geldi

Basın mensuplarıyla birlikte kahvaltı etkinliğinde bir araya gelen Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın Gülsan Sanayi Sitesi sorunu ile ilgili, “Artık çözümsüzlük diye bir şey yok” dedi.

Başkan Aydın basın mensuplarıyla biraraya geldi
banner141

Basın mensuplarıyla birlikte kahvaltı etkinliğinde bir araya gelen Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, kahvaltı sonrasında Gülsan Sanayi Sitesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. 
Göreve geldiği günden beri bu sorunla ilgilendiğini söyleyen Başkan Aydın, basın mensuplarının da esnafın yanında olması gerektiğini vurguladı. 
“Çözümsüzlük diye bir şey yok” Her yerde herkese Gülsan Sanayi Sitesi problemini dile getirdiklerini söyleyen Başkan Aydın, “Bu güzel günde bir araya gelmemiz bizim için çok onur verici bir durum. Öncelikle Ocak ayının 15’inden yani göreve başladığım tarihten itibaren birçok esnafımız, kurum ve kuruluşlarımızla bir araya geldik. Burada bizim amacımız birlik ve beraberliğimizi insanlara yansıtmak. Önümüzde bir Gülsan Sanayi Sitesi problemi var. Bunu göreve geldiğimiz günden beri her yerde herkese dile getiriyoruz. Problemi dile getirmemiz gerekiyor çünkü esnafımızın buna ihtiyacı var. Esnafımız bu problemle savaşıyor. Basınında esnafa destek olup onların yanında olmasını istiyoruz. Artık çözümsüzlük diye bir şey yok” diye konuştu. 

“Proje hazırlıyoruz” 
Şu anda proje hazırladıklarını söyleyen Aydın, “Bazı  sorunlar var ve bunları düzeltmemiz gerekiyor. Basınında  bu konuda yardımlarını bekliyorum. Gülsan Sanayi Sitesi için birçok adımı attık. Belediye ile istişare geliştirdik. Bize projeler sunuldu ve onlara cevap verdik. Şu anda biz kendimiz bir proje hazırlıyoruz. Ama esnaf gerçekten bu konuda muzdarip durumdadır. Fazla bilgi kirliliği, söylenti ve dedikodular var. Bu konunun biraz daha gündeme taşınıp, sahip çıkılması gerekiyor. Esnaf iyi bir yer olsun istiyor” şekline ifade etti.

Kaynak: SamsunHaber.com

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 01:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner165

banner4

banner152