Başkan Belur'un İlköğretim haftası mesajı

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur İlköğretim haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Belur'un İlköğretim haftası mesajı
banner9

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının başlaması ve ilköğretim haftası olması münasebeti ile bir mesaj yayınlayan Ayvacık Belediye Başkanı Sn. Mustafa Belur bilgiyi üreten, paylaşan ve insanlığın yararına sunabilen genç nesillerin ülkelerin en büyük zenginliği olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti. ‘’ Geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz bugün ders başı yaparak okulları, öğretmenleri, arkadaşları ve kitapları ile buluştular.

  Çocuklarımızın sağlıklı sıhhatli bir ortamda eğitim görmeleri hepimizin gayesi. Bu nedenle Belediye olarak her zaman Eğitim alanında çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin yanında olmaya onlara destek vermeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda ilçemizdeki okullarımıza ihtiyaçları doğrultusunda istinat duvarı, okul önlerine parke, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize gerekli yardımlar, burs imkanı sağlamak, spor alanında ilçemizi temsil eden öğrencilerimize sponsor olmak gibi bir çok destek de bulunarak  her zaman öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin yanında olduk. Eğitime verdiğimiz destek geleceğimize yapılan yatırımdır. 

Bu manada belediye olarak üzerimize düşen sorumluluğu imkanlarımız ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz ve bundan sonrada üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.  Yeni eğitim-öğretim yılında, okullarımız idarecileri ile öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin başarı ve heyecanlarının hayatları boyunca devam etmesini temenni ediyor, yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2016, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4