Başkan Genç Halk Günleri’nde binlerce vatandaşlarla görüştü

Vatandaşlarla birebir iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek amacıyla düzenlenen Halk Günleri'ne devam eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, son bir yıldır gerçekleştirdiği Halk Günleri'nde binlerce vatandaşla görüştü.

Başkan Genç Halk Günleri’nde binlerce vatandaşlarla görüştü

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, her hafta Çarşamba günü düzenlediği Halk Günü uygulaması ile vatandaşlarla biraraya gelmeye devam ediyor. Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu Halk Günü'nde vatandaşlarla doğrudan iletişim kuran Başkan Genç, istek, talep ve sorunlara da hızlı çözüm üretiyor. Başkan Genç ile yüz yüze görüşme imkanı bulan vatandaşlar, Başkan'a her türlü sıkıntılarını anlatırken, bazı vatandaşlar da yapılan çalışmalara teşekkür etmek için Halk Günü'ne katılıyor. 

7/24 İLETİŞİM

Vatandaşların randevu almaksızın görüştüğü Başkan Genç, Halk Günleri ile yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde buluşmayı amaçladıklarını belirtti. Başkan Genç, "Aslında biz haftada bir kez halkımızla biraraya gelmemizin yanında, mahallelerimizde yaptığımız gezilerde, etkinliklerde vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Ayrıca sosyal medyadan da halkımız bizimle iletişime geçebiliyor, sorunlarını anlatabiliyor. Yani Canik'te 7/24 Halk Günü yapıyoruz" dedi.

 

BİRLİKTE YÖNETİM

 

Şeffaf belediyecilik anlayışı gereği belediyenin kapılarını vatandaşlara her zaman açık tuttuklarını vurgulayan Başkan Genç, "Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve şehrimizi birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halk gününde görüştüğüm her vatandaşın derdine derman olmaya, sorunlarını, sıkıntılarını çözmeye çalışıyoruz. Bu güne kadar bu uygulamanın çok faydasını gördük, yüzlerce insanımızı burada ağırladık, kendilerini dinledik. Halk Günü uygulamamız devam edecek" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 06:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4