banner121

Başkan İkiz SASKİ'yi ziyaret etti

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Havza Şubesi Müdürlüğünü ziyaret etti.

Başkan İkiz SASKİ'yi ziyaret etti
banner141

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz kısa bir süre önce yeni hizmet binasına taşınan SASKİ Havza Şubesi Müdürlüğünü ziyaret etti ve SASKİ Havza Şube Müdürü Gürsan Şahin’den merkeze uzak mahallelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

SASKİ Havza Şube Müdürü Gürsan Şahin, vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaların ara verilmeden devam ettiğini belirterek; “SASKİ Havza Şube Müdürlüğü olarak mahallelerimizden gelen taleplere en hızlı şekilde cevap vermek için ekiplerimiz aralıksız çalışmakta.” Dedi.

SASKİ Havza Şube Müdürü Gürsan Şahin’den çalışmalar hakkında bilgiler alan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise SASKİ’nin yeni hizmet binasının Havza’ya hayırlı olmasını dileyerek;  “Havza Belediyesi olarak her zaman Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak çalıştık ve elimizden geldiği kadar destek verdik. Bilindiği üzere SASKİ Havza Şube Müdürlüğü kurulduğu günden bu yana Havza Belediyesi Hizmet Binamızda halkımıza hizmet verdi. İnşallah bundan sonrada Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 04:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4