Başkan Şahin basın kuruluşlarına iftar yemeği verdi

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, basın kuruluşlarına iftar yemeği verdi. Yemeğe Başkan Şahin ile eşi Şükriye Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Kurt ve Hüseyin Çamaş eşi ile katıldı.

Başkan Şahin basın kuruluşlarına iftar yemeği verdi
banner94

Başkan Şahin’in iftar yemeğinde Bafra’da görev yapan yaygın basın,  yerel gazeteler, internet haber siteleri, dergiler, radyolar ve televizyonların sahipleri, genel yayın yönetmenleri, temsilcileri, muhabirleri, yazarları ve çalışanları ile Gazeteciler Cemiyet ve derneklerin başkanları, yöneticileri aileleriyle birlikte katıldı.

 

Başkan Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Baframızda çok güçlü bir basınımız ve basınımızın cemiyetleri var. Ben bundan gurur duyuyorum. Bu Baframızın pozitif gücüdür. Basınımız önemli bir görev yapmaktadır. Ben yaptığı bu göreve saygı duyuyorum. Ayrıca basın bizim gözümüz ve kulağımızdır. Onların eleştirileri ve görüşleri hepimiz için çok önemlidir. Biz her zaman Bafra olarak biz büyük bir aileyiz anlayışını ortaya koyduk. Bu anlayış içinde birlik ve beraberlik ile çalışmaya gayret ediyoruz. Bu çalışmalarımızda kimin zerre kadar katkısı ve emeği varsa her zaman teşekkür ediyorum. Baframızda olumlu ve güzel şeylerin yapılmasına katkı veren insanların hakkını teslim etmeyi, bir teşekkür etmeyi yaygınlaştırmamız gerektiğine inanıyorum. Ben bunu bir vefa, saygı ve sevgi olarak görüyor ve yayılmasını istiyorum.

Hiçbir ayırım yapmadan bunu yapacağız. Bundan bir sinerji doğacaktır. Bu konuda basınımızın da bu anlayışa katkı yapacağına inancım sonsuzdur. Basınımızın da bize çok önemli katkıları oluyor. Bundan sonra da olacaktır. Bu Bafra için gereklidir. Bundan Baframız ve insanlarımız kazançlı çıkacaktır. Bu katkılar olduğunda tereddütsüz olarak katkı yapan basınımızda teşekkür edeceğim. Hep beraber güzelliklere ulaşacağız. Güzel bir anlayışı kökleştireceğiz. Önemli bir değişim yapacağız.”

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2015, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4