Başkan Sarıcaoğlu, Müteahhitlerle toplantı yaptı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,Kavak'ta faaliyet gösteren müteahhitlerle istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Başkan Sarıcaoğlu, Müteahhitlerle toplantı yaptı
Kavak'ın Yaşardoğu mahallesinde bulunan Kavak Bölge Parkındaki Kavak Tirit evinde gerçekleşen toplantıya Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Belediye Başkan Yardımcıları, Kavak Belediyesi Meclis Üyeleri ve çok sayıda müteahhit katıldı. Toplantıda ilçenin gelişimi hakkında bilgi veren Başkan Sarıcaoğlu ilçeye estetik bir görüntü vermede ki en büyük rolü müteahhitlerin oynadığını söyledi.Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti;

"İlçemizde toplamda 30 müteahhit bulunuyor ve hepsinde görüyorum ki büyük bir azim ve çalışma var.İlçemiz konut konusunda çok iyi yerlere geliyor 2 yıl içerisinde 750 konut yapıldı. Kavak Belediyesi olarak her türlü konuda yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. Yakın zamanda inşaat sezonu başlıyor. Yapılacak ve yapılması gerekenlerle ilgili gerek iş adamları, gerekse belediyemiz açısından bunları konuşmak, değerlendirmek, birbirimize fikir vermek, öneride bulunmak, bu konudaki ilkelerimizi belirlemek üzere siz değerli müteahhitler ile toplanmış bulunuyoruz. Belediyeolarak bizim sizlerden bir takım beklentilerimiz var. İnşaat yaparken güvenlik şeridini mutlaka çekin ayrıca inşaat malzeme ve atıkları gelişi güzel inşaat çevresine atmamanızı rica ediyorum. Bu ilçe hepimizin bu ilçeye kim bir çivi çakarsa Allah ondan binkere razı olsun. Bu ilçenin gelişimi estetikliği için el birliği ile birşeyler yapalım. Bir taraftan yaparken diğer taraftan bozmak bizi daima geriye götürür. Sizlerinde benden istekleri varsa buyurun burada hep birlikte yüz yüze konuşalım bu ilçeyi el birliği ile kalkındıralım " diye konuştu.

Kavak Büyümeye Başladı
Sarıcaoğlu, "Kavak'ı eski nüfusuna kavuşturmak için biz yatırımcıları ilçemize getirmeye devam ediyoruz. İlçemizde yeni iş sahalarının açılması ilçe nüfusunu olumlu yönde etkilemeye başladı. Sizlerinde yapmış oldukları binalar sayesinde bu ilçe gün geçtikçe dahada büyüyor ve büyümeye devam edecek. Organize sanayi bölgemizde 21 fabrika faaliyette bu fabrika sayımızı artırmak için çabalıyoruz. Kavak artık büyümeye güzelleşmeye ve modernleşmeye mecbur bunun başka alternatifi olamaz. Organize Sanayi Bölgemizdeki çalışmaları hızlı bir şekilde ilerleyen fabrikalarında yakında açılışlarını yapacağız. Şuan 10 fabrikanın inşaatı devam ediyor çok  yakında açılışları olacak yine Çimento fabrikamızın açılışı olacak" dedi.
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2016, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4