Başkan Taşçı vatandaşı dinliyor

Atakum Belediyesinde her Çarşamba günü gerçekleştirilen halk gününde vatandaşları dinleyen Başkan Taşçı, “Belediyecilikte başarılı olmanın ilk basamağı vatandaşı dinlemek, çalışmalara ve projelere bu şekilde yön vermektir” diye konuştu.

Başkan Taşçı vatandaşı dinliyor
Atakum Belediyesinde her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirilen halk gününde vatandaşları dinleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, iletilen sorun, öneri ve taleplerle ilgileniyor. Vatandaşları dinlemenin, belediyecilik başarılı olmanın ilk basamağı olduğunu belirten Başkan Taşçı, halk günü buluşmalarını son derece önemsediğini kaydetti.
 

Sürekli alanda olduklarını ve bu sayede vatandaşla birebir temas halinde bulunduklarını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Sürekli alanda, vatandaşımızla birlikteyiz. Bunun yanı sıra her hafta Çarşamba günü gerçekleştirilen halk günlerinde de vatandaşları birebir dinleme imkanı buluyoruz. Belediyecilikte başarılı olmanın ilk basamağı vatandaşı dinlemek, çalışmalara ve projelere bu şekilde yön vermektir. Bu anlamda Atakum Belediyesi olarak halkımızın sorunlarına karşı büyük bir özveri ile eğiliyor, ilettikleri önerileri ve talepler ile gerçekleştireceğimiz çalışmalara şekil veriyoruz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 06:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4