Başkan Yılmaz tebrik ziyaretlerini sürdürüyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kongreleri tamamlanan ilçelerde ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Yılmaz tebrik ziyaretlerini sürdürüyor
banner9

24 MART’TAKİ BÜYÜK BULUŞMAYA ÇAĞRI

Ak Parti Kavak ve Vezirköprü İlçe başkanlarına hayırlı olsun dileklerini ileten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Teşkilatçılığın hocası AK Partimizin kurucusu, genel başkanımız, cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan saatler sonra kentimize gelerek partimizin il kongresine katılacak. Ardından her zamanki gibi büyük bir miting ile Samsun halkına seslenecek. Bu sefer mitingin adresi Cumhuriyet Meydanı değil. Kongrenin gerçekleşeceği salonun çevresinde gerçekleşecek büyük buluşmamız. Hepinizi orada görmeyi arzu ediyorum” diyerek kongreye çağrı yaptı. 

BİRLİKTE DAHA GÜZEL BİR SAMSUN İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti teşkilatlarının büyük bir özveriyle çalıştığını da sözlerine ekleyen Başkan Yılmaz, “Partimizin her bir üyesi, her bir sevdalısı birlik ve beraberlik içinde seçimlere hazırlanıyor. Bizi güçlü kılan da her zaman için bu. Sizler her seçimde bu vefanızı gösterdiniz. Teşkilatlarımızda büyük bir değişiklik oldu. İki ilçemizin de başkanı değişti. Ben başarılı olacaklarına inanarak kendilerini tebrik ediyorum. Birlikte daha güzel bir Kavak, daha güzel bir Vezirköprü, daha güzel bir Samsun için çalışacağız” dedi. 

AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı ve Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ise, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Samsun’un her yerinde yaptığı çalışmaları, ilçelerinden de eksik etmediğini belirterek ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4