banner121

'Bu vatan bize şehitlerimizin emanetidir'

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Bu vatanın bu zamana kadar gelmesi şehitlerimizin emanetidir. Bizlere düşen görev aziz şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkıp, teröre karşı tek yumruk, dimdik ayakta durmaktır" dedi.

'Bu vatan bize şehitlerimizin emanetidir'
banner141

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Iğdır'da hain terör saldırısı sonucu şehit düşen Burak Zor'un cenazesine katıldı. Şehidin ailesine başsağlığı dileyen Başkan Osman Genç, yayımladığı mesajda, "Bu vatanın bu zamana kadar gelmesi şehitlerimizin emanetidir. Bizlere düşen görev aziz şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkıp, teröre karşı tek yumruk, dimdik ayakta durmaktır.

Bu toprakları bize vatan yapan başta şehidimiz Burak Zor olmak üzere tüm aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

 

VATAN, BAYRAK, MİLLET

Vatanı bölmeye ve şanlı Türk Bayrağını indirmeye çalışan hainlere karşı kahraman Mehmetçik ve emniyet güçlerinin canları pahasına mücadele verdiğini belirten Genç, "Terör saldırılarında vatanımızın kıymetli evlatları şehit edilirken, ülke olarak yasta, ama dimdik ayaktayız. İç ve dıştaki, kalleş vatan hainleri iyi bilmelidirler ki, Büyük Türk Milleti olarak, 'vatan', 'bayrak' ve 'millet' uğrunda kanlarıyla kahramanlık destanları yazan, toprağı şehit ve gazilerle dolu bir milletin evlatlarıyız. Yeter ki tahriklere alet olmayıp, birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim" açıklamasını yaptı.

 

'KAHRAMAN EVLATLARIMIZ'

 

Terör örgütünün sonu gelinceye kadar mücadele edilerek, tüm şehitlerin hesabının sorulacağını kaydeden Başkan Genç, şunları belirtti: "Vatanımızın bütünlüğünü bozmaya çalışan terör örgütünü lanetliyor ve vatan toprağını savunmak uğruna son iki günde Dağlıca ve Iğdır'da, daha önceki zamanlarda yurdumuzun dört bir yanında şehit olan tüm kahraman evlatlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine Emniyet Teşkilatımıza, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve milletimize başsağlığı dilerim."

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4