‘Canik evrensel marka’

Canik Belediyesi personeli ile buluşan Başkan Osman Genç, “Canik Belediyesi, dünyaya açılan evrensel bir markadır. Dünyanın pek çok ülkesinde Canik Belediyesi'ni ve eserlerini görebilirsiniz. Bu markayı daha yukarı çıkarmak için çalışıyoruz” dedi.

‘Canik evrensel marka’
banner9

Canik Belediyesi personeli ve aileleri, kaynaşma yemeğinde biraraya geldi. Canik Kültür Merkezi'nde düzenlenen yemeğe Başkan Osman Genç'in yanısıraeşi Nimet Genç, Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, belediye çalışanları ve aileleri katıldı. Personelin aileleriyle birlikte kaynaşma imkanı bulduğu yemekte, Başkan Genç, Canik Belediyesi'nin dünyanın pek çok yerinde iz bırakan çalışmalarıyla evrensel marka bir belediye olduğunu söyledi.


İZ BIRAKAN BELEDİYEYİZ

Yemekte konuşan Genç, "Dünyanın pek çok yerinde eserler ortaya koyarak Samsun'u dünyaya açan bir belediyeyiz. Logomuz dünya üçüncüsü. Suriye'de, Bangladeş'te, Somali'de, Çad'da, Azerbaycan’da, Kudüs’te Canik Belediyesi'ni ve eserlerini görürsünüz. Dünya ölçeğinde bir vizyonlasadece Canik’in değil, Samsun’un ve Türkiye’nin de gelişimine katkıda bulunuyoruz. Canik Belediyesi bir markadır. Bu markayı daha yukarı çıkarmak için çalışıyoruz" dedi.
ŞEHRİMİZİ 2023’E HAZIRLIYORUZ

Amaçlarının halka hizmet etmek ve onları mutlu etmek olduğunu belirten Başkan Genç, ‘14 yılda eğitim, kültür, sanat, spor yatırımları başta olmak üzere kentsel dönüşüm ve ticaret gibi yatırımlarla şehirlerin yarıştığı 21. yüzyılda şehrimizi 2023'e hazırlıyoruz.Sayın Cumhurbaşkanımızdan üç yıl üst üste ödül alan bir belediyeyiz. Logomuz dünya üçüncüsü. TSE 9001 Kalite Yönetim Belgesi'ne sahibiz. Bu kaliteyi sürdürmek daha önemli” diye konuştu.
BİZ İYİ BİR EKİBİZ

Belediyeciliğin bir ekip işi olduğuna vurgu yapan Genç, "Çalışmak, millete hizmet etmek ibadetlerin en güzelidir. Biz bir ekibiz ve halkımıza yaptığımız tüm hizmetlerde her çalışanımızın emeği var. Bu başarıda kiminin beden gücü, kiminin fikir gücü var.Kalkınmanın yerelden başladığı günümüzde tüm çalışanlarımızın katkısı şehrimiz ve ülkemiz adına çok önemlidir. Tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Yemeğin sonunda Başkan Genç, Canik Belediyesi yönetim kademesi ve çalışanları ile birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4