banner134
banner121

Çiğdem Karaaslan Vezirköprü'de Off-Road aracı kullandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde bir dizi temaslarda bulundu.

Çiğdem Karaaslan Vezirköprü'de Off-Road aracı kullandı
banner141

 

 
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Vezirköprü ilçesinde bir dizi temaslarda bulundu.

TARİHİ KÜTÜPHANEDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çiğdem Karaaslan beraberindeki partililerle birlikte tarihi Fazıl Ahmet Paşa Halk Kütüphanesi’ni ziyaret etti. Kütüphaneyi gezen ve yetkililerden bilgi alan Karaaslan, Kütüphane haftası dolayısıyla kütüphanedeki öğrencilerle bir süre sohbet etti. Karaaslan, kitap ve kitap okumanın öneminden bahsederek, Vezirköprü'nün tarihi dokusuyla öne çıkan bir ilçe olduğunu ifade etti.

HALK EĞİTİM MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Karaaslan ardından İlçe Halk Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Burada eğitim gören kadınlarla bir araya gelen Karaaslan, kadınların yaptıkları el işlerini inceledi.

NERİK TARİHİ KENTİ ALANINDA İNCELEME

Karaaslan daha sonra Oymaağaç'ta bulunan 3500 yıllık Nerik Tarihi Kenti kazı çalışmalarını olduğu bölgeyi ziyaret etti. Karaaslan, yetkililerden Nerik Tarihi Kenti ve yapılan çalışalar hakkında bilgi aldı.

OFF-ROAD ARACI KULLANDI, TEKNE İL KANYONU GEZDİ

Son olarak ilçenin doğa harikası Şahinkayası Kanyonu'na giden Karaaslan, tekne ile yapılan kanyon gezisinde Vezirköprü Off-Road Kulübü üyeleriyle bir araya geldi. Kulüp üyeleri, Karabük’te yapılan ve 2 gün süren 2016 Türkiye Off-Road Şampiyonası 1. Ayak Yarışlarında kazandıkları kupayıKaraaslan'a takdim etti. Ardından off-road yarışlarında kullanılan araçları inceleyen Karaaslan, yarışlar için özel olarak yapılan aracın direksiyonuna geçti.

Karaaslan Vezirköprü temaslarının ardından Atakum'da bulunan Sanat Merkezi'nde yetiştirme yurtlarından 150, ilk ve orta dereceli okullardan 350 çocuk ile birlikte, Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Kulubü'nün sahnelediği çocuk tiyatrosunu izledi.

Çiğdem Karaaslan'a temaslarında Vezirköprü İlçe Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Halil İbrahim Doğan, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, parti yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.
 
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2016, 04:31
YORUM EKLE
banner153
SIRADAKİ HABER

banner122

banner155

banner4

banner152