Emine Karaçuha Yılmaz'dan STSO'ya ziyaret

Hem siyaset hemde iş dünyası tarafından bilinen, sevilen ve takdir edilen AK PArti Samsun Milletvekili Aday Adayı Emine Karaçuha Yılmaz, aday adayı çalışmaları kapsamında kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşlarının tesilcilerini ziyaret ediyor.

Emine Karaçuha Yılmaz'dan STSO'ya ziyaret

Bu anlamda AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Emine Karaçuha Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu makamında ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Emine Karaçuha Yılmaz gerçekleştiriği ziyarette şunları söyledi:"Samsun'un gelişiminde Ticaret ve Sanayi Odası öncü kuruluşlarından biridir.Samsun'un Rusya ile pazarının gelişmesi için direkt Samsun,Rusya uçak seferlerinin başlamasının önemine değinen Karaçuha Yılmaz, "Herkes ortak akılla hareket etmeli.Bu ortak akıl şehrimizin sosyo ekonomik kalkınmasında önemli rol oynayacaktır." dedi.

  Yılmaz ayrıca, Ticaret ve Sanayi Odasının şehrimiz  Samsun'a daha iyi hizmet verebilmesi için, hizmet binasının yenilenmesi hizmet kalitesini de arttıracağını belirtti.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'da, Karaçuha Yılmaz'a  önce başarılar dileyerek, ziyaretinden ötürü kendisine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4