En büyük destek Başkan Taşçı’dan

İğne Deliği Gençlik Merkezi, TOG tarafından sürdürülen GençBank projesinin hem Türkiye hem de dünya çapındaki çalışmalarının en büyük destekçisinin Atakum Belediyesi olduğunu açıklayarak, Başkan Taşçı’ya teşekkür etti.

En büyük destek Başkan Taşçı’dan

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından 2010 yılından bu yana aralıksız sürdürülen GençBank Projesi yurtiçi ve yurtdışında bir çok şehirde uygulanmaya devam ediyor. Dünyada İngiltere, Almanya, İrlanda, Bulgaristan, Romanya, Ermenistan, Hindistan, Bosna Hersek, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan ve Güney Afrika’da birçok kentte gerçekleştirilen GençBank Projesi, Türkiye’de ise İzmir, Adıyaman, Batman, Samsun, İstanbul, Kilis, Afyon, Erzurum, Hatay, Çanakkale, Kayseri, Eskişehir, Kocaeli şehirlerinde uygulandı. Projenin uygulandığı noktalarda gençlere ve proje kapsamındaki çalışmalara en çok desteğin Atakum Belediyesi tarafından verildiği açıklandı.

‘EN BÜYÜK DESTEK ATAKUM BELEDİYESİ’
Projenin Samsun ayağında Atakum İlçesi merkezli bir çalışma programı içerisinde hareket ettiklerini söyleyen ve projenin hem Türkiye hem de dünya ölçeğinde en büyük desteği Atakum Belediyesinden aldığını kaydeden TOG İğne Deliği Gençlik Merkezi Yöneticisi Oğuzhan Öztanır, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür etti. Oğuzhan Öztanır, “Proje sadece Türkiye’de değil, dünyanın bir çok şehrinde uygulanmaya devam ediyor. Kapsamlı içeriği ve hayatın her noktasına dokunan yapısıyla başarılı bir çalışma haline gelen GençBank Projesinin en büyük destekçisi Atakum Belediyesi olmuştur. Bu anlamda Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya, gençlere ve gençlere yönelik projelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisinin de genç olması, bizi anlamasını ve projelerimize dahil olmasını kolaylaştırıyor. Başkan Taşçı’nın
 destekleriyle daha bir çok projenin Samsun ve Atakum gençliğiyle buluşmasını sağlayacağız” dedi.


‘GENÇLER BİZİM İÇİN KIYMETLİ’
Gençleri önemsediğini ve buradan hareketle gençliğin yararına olacak her çalışmanın ve projenin destekçisi olmaya devam edeceklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Söz konusu geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ise hiçbir fedakarlıktan kaçınmamız söz konusu bile olamaz. Bu bağlamda, ilçemizde faaliyet gösteren ve üniversiteli gençlerimizden oluşan İğne Deliği Gençlik Merkezi de diğer gençlik oluşumları gibi bizim için son derece önemli. İmkanlarımız doğrultusunda verdiğimiz destekleri sürdüreceğiz. Bu destekler ile gençlerin sosyal, kültürel, sportif ve istihdam odaklı çalışmalar içerisinde bulunmasına katkı sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2016, 02:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4