banner134
banner121

En Güzel Araba Seçildi

Atakum Belediyesi katkıları ile Kurupelit Düğün Salonu Açık Otoparkı'nda düzenlenen yarışmada eng üzel araçlar belirlenirken, desibel,orjinal ve modifiye branşlarında ilk üç dereceye girenlere madalya ve plaket verildi.

En Güzel Araba Seçildi
banner141

     Modifiye tutkunları tarafından Atakum Belediyesi katkıları ile düzenlenen "En Güzel Araba" yarışması sonuçlandı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'da düzenlenen etkinliğe katılarak, desibel orjinal ve modifiye dallarında ilk üç dereye giren araç sahiplerine madalya ve plaketlerini verdi. Modifiye araçları yakından inceleyen,hatta deneme sürücü yapan Başkan Taşçı, araç sahipleri ile de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

      Gençlerin zararlı alışkanlıklar yerine kendilerini eğitecek ve eğlendirecek konularla meşgul olmasını her zaman onayladığını, modifiye araç severlere de bu yüzden destek verdiğini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, " Modifiye araç sahibi olmak eğlencenin ötesinde bir tutkudur. Bunu gözlerinizden anlıyorum. Her türlü etkinliğiniziz böyle trafiğe kapalı alanlarda yaparsanız,ben de her zaman size katkı veririm. Bu tutkuyu yaşamanıza ve yaşatmanıza yardımcı olurum. "diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2014, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner165

banner4

banner152