banner134
banner121

Gençlerden Başbakan'a yoğun ilgi

Başbakan Binali Yıldırım, Samsun'da düzenlenen “Gençlik şöleni” programına katıldı. Samsunlu gençler tarafından yoğun bir coşku ile karşılanan Binali Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu.

Gençlerden Başbakan'a yoğun ilgi
banner141

24 Haziran seçimlerinde ikinci bayramı yaşayacaklarını dile getiren Yıldırım, “Bu güzel ülkemizi 100. yıl hedeflerine çıkarmaya hazır mıyız? O halde 24 Haziran’da ne diyoruz. Durmak yok, yola devam.

Gençler Samsun’da evet derse bu iş bitmiştir. Gününüz aydın, geleceğiniz mübarek olsun. Eğer Samsun’a gelmeseydim eksik hissedecektim. işgalcilere karşı, darbecilere, FETÖ’ye ve PKK’ ya karþý mücadele verirken, ayný zamanda da memleketin her köþesini mamur hale getirdik. 16 yılda Türkiye’yi 3 kat büyüttük.

Türkiye’nin itibarını bölgede ve dünyada en zirveye çıkardık. Çünkü bu ülkeyi sizlere emanet edeceğiz. Biliyorsunuz. Biz sadece Rabbimizin huzurunda eğiliriz. Başka hiçbir gücün karşısında eğilmeyiz.

10 günümüz kaldı. 10 gün boyunca gece gündüz demeden çalışacağız. Milletin adamı olan Recep Tayyip Erdoğan’ı sistemin ilk Cumhurbaşkanı seçeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner165

banner4

banner152