banner134
banner121

Haber Gazetesi'nden gazetecilere iftar

Samsun basını, Haber Medya Grubu'nun iftarında biraraya gelerek, özlenen birlik ve beraberliği sergiledi

Haber Gazetesi'nden gazetecilere iftar
banner136
banner141

Haber Medya Grubu, Samsun basının temsilcilerini iftarda ağırladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'in ev sahipliğindeki iftara çok sayıda basın mensubu katıldı.
İftara, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Okan Aralan, Haber Gazetesi Haberler Müdürü Erdem Erol ile Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Haber Gazetesi Köşe Yazarları Osman Kara ve Avni Demir ile Haber Medya çalışanları ev sahipliği yaptı.

Haber Medya Grubu'nun Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki çalışma ofisleri bahçesindeki iftarına Valilik Basın Müdürü Fatma Dursun Atalay, Basın Yayın Enformasyon Samsun İl Müdürü Tahsin Bayar, Basın İlan Kurumu İl Müdürü Murat Yürekli, İlkadım Belediyesi Basın Müdürü Oktay Çakır, Canik Belediyesi Basın Müdürü Musa Öztürk, Atakum Belediyesi Basın Sorumlusu Ahmet Çağdaş Çatoğlu, Tekkeköy Belediyesi Basın Sorumlusu Serkan Korkmaz, Samsun TSO Basın Sorumlusu Yaşar Aslan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Olay Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mahmut Erdoğan, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Temsilcisi Cemil Ciğerim, 55 TV Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, Gerçek Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar, Gerçek Gazetesi Genel Koordinatörü Nusret Sağlam, Arena Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Kurumahmutoğlu ve Yazıişleri Müdürü Tolga Birgücü, Selamet Aksiseda Gazetesi Temsilcileri Taner Hazinedar ve Arif Hazinedar, Haberexen Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çakır, Samsun Kent Haber Sahibi Haydar Öztürk, Samsun Haber TC sahibi Erdal Bozkurt, Samsun Meydan Sahibi Ünal Yavuz, Akasyam Haber Sahibi Recep Yazgan, Samsun Özel Haber Sahibi Ferhat Soy, Haber 362 sahibi Coşkun Özbek, Samsun Analiz sahibi Canan Yılmaz ve gazetelerin muhabir ve personeli katıldı.

'MAHALLE KOMŞULARIMIZ'
Basın temsilcilerini 'mahalle komşuları' olarak nitelendiren Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necdet Uzun, "Sizlerle burada bulunmaktan mutluluk duydum. Komşularımız dedik, yeni evimizi komşularımızla birlikte gezeceğiz. İftarımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum" dedi.

BU BİRLİKTELİKLERİ ÖNEMSİYORUM
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ise, "Haber Medya'nın düzenlediği iftara katıldığınız ve ben de burada sizlere birlikte olduğum için mutluluğumu ifade etmek istiyorum. Bu tür birliktelikleri çok önemsiyorum. Bu akşam da böyle önemli bir organizasyonla bir arada olduk. Katılımınız için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necdet Uzun, iftarın ardından basın temsilcilerini Haber Medya'nın Borkonut Niş'teki yeni çalışma ofislerini gezdirdi.

Kaynak: Haber Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 15:42
YORUM EKLE
banner153
SIRADAKİ HABER

banner122

banner155

banner4

banner152