Havza’da kar ile mücadele

Samsun’u etkisi altına alan kar yağışının başladığı andan itibaren ilçedeki yolların trafiğe kapanmaması ve yağışın hayatı olumsuz yönde etkilememesi için mücadele başlatılan Havza Belediyesinde çalışmalar aralıksız sürüyor.

Havza’da kar ile mücadele

İlçe merkezinin yanı sıra üst kesimlerde kalan mahallelerde de sürdürülen kapsamlı çalışmaları hakkında bilgiler veren Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, geçtiğimiz haftadan itibaren kar yağışının etkisi olduğunu belirterek; “Kar yağışının yoğun şekilde sürmesi ilçemizde bazı noktalarda yaşamı zorlaştırdı.

Tek tesellimiz okullarımızın tatil olması. İlçe merkezimizin yanı sıra üst kesimlerde kalan mahallelerimizin de içerisinde bulunduğu bir program çerçevesinde ekiplerimiz durmaksızın çalışıyor. En az mağduriyetle etkili yağış sürecini atlatmayı hedefliyoruz. Kar yağışının başladığı andan itibaren büyük bir özveri ile 24 saat aralıksız çalışan Havza Belediyesi ekiplerine, Büyükşehir Belediyesi ekiplerine diğer tüm kurumların çalışanlarına teşekkür ediyorum. 7 / 24 saat görevlerinin başlarındalar.” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4