İl Müdürü Balcı, Türkiye üçüncülerini kabul etti

Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü tarafından Antalya'da 31 ildeki huzurevlerinden 160 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen "Yetişkin Gençler Bocce Turnuvası"nda üçüncülük elde eden Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yaşlılarını makamında ağırladı.

İl Müdürü Balcı, Türkiye üçüncülerini kabul etti

Yaşlılarla tek tek selamlaşan Balcı, yaşlıların hal hatırlarını sordu, çay ikram etti. Bocce turnuvasındaki başarılarından dolayı yaşlıları tebrik eden Balcı, "Sporun yaşı yoktur. Sizler bizim yol ışığımız, tarihimiz, tecrübelerimizsiniz. Sizleri bu yaşlarda hala bir şeyler başarıyorken görmek bizlere daha da umut veriyor, bizim azmimizi bir kat daha artırıyor. Sizleri oynarken gördüm. Bu sporu benimsemiş, sevmişsiniz. Sizleri mutlu ettiği her halinizden belli oluyor. Bizler, sizleri mutlu edebilmek için elimizden gelen desteği vermeye hazırız" diye konuştu.

İl Müdürü Tekin Balcı, ziyaretin sonunda üçüncülük elde eden Bocee takımı oyuncuları Mümin Topal, Osman Yürük, Ayhan Bağdatlı, Yakup Aydemir ve Mehmet Şahin ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Ziyarette ayrıca; Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Osman Usta, ASP Spor Kulübü Samsun Şube Başkanı Yüksel Ekinci ve Fizyoterapist Lütfi Arslan da hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2016, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4