banner101
banner121

İlkadım Belediyesi kurbana hazır

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadım'da kurulan kurban satış yerlerini gezdi. Başkan Tok, " Bölgemizde bulunan kurban satış yerlerinde vatandaşlarımızın rahatlığı için gereken tüm çalışmaları gerçekleştirdik." dedi.

İlkadım Belediyesi kurbana hazır

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesi Çatalarmut Mahallesi ve Kışla Mahallesi Aksa Camisi arkasında bulunan kurban satış noktalarında incelemelerde bulundu. Satış alanını gezerek esnafların istek ve önerilerini dinleyen Başkan Tok, Modern bir satış noktası için gerekli çalışmaları başlattıklarını ifade etti. Kurbanlık satışları hakkında bilgi alan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok alanda bulunan kesim yerlerinin yanı sıra İlkadım Belediyesi tarafından yapılan duş yerlerini inceledi.

“ALT YAPI TAMAM”
Kurban Bayramı'na hazırlıklarımız son hızıyla devam ediyor. İlkadım Belediyesi olarak iki ayrı noktada satış alanımız bulunmaktadır. Bu alanlarımızı modern bir hale getirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Burada kurbanlık satışı yapan vatandaşlarımızın rahatlığı için belediyemiz olarak duş alanları, lavabolar ve ibadet edebilecekleri mescitlerimizi hazır hale getirdik. Esnaflarımızın ile yaptığımız sohbetimizde satışların açıldığını işlerin daha iyiye gittiğini belirttiler. İlkadım Belediyesi olarak bizlerde esnaflarımıza destek olmak için alt yapı hususunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdiden herkesin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. " dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner4