LAYSİAD’dan Ladikli aday adaylarına tam destek

LadikliSanayici Yönetici ve İş Adamları Derneği (LAYSİAD), Ladikli olan milletvekili aday adaylarını bir araya getirerek, destek verdi.

LAYSİAD’dan Ladikli aday adaylarına tam destek

Ladikli Sanayici Yönetici ve İş Adamları Derneği, Haziran ayında yapılacak genel seçimlerde aday adaylıklarını açıklayan hemşehrilerine destek vermek amacıyla kahvaltılı toplantı düzenledi. Akdağ Kayak Merkezi’nde düzenlenen kahvaltıya AK Parti’den Milletvekili aday adayı olan Nurhan Yapıcı Özel, CHP’den aday adayı olan Kemal Zeybek ile MHP’den aday adayı olan Aslan Karanfil katıldı.

Katılım yüksek oldu

LadikBelediye Başkanı Selim Özbalcı, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Süleyman Karabük, LAYSİADBaşkanı Ali Şenol Gür ve üyelerin katıldığı kahvaltı oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Birlik ve beraberliğin konuşulduğu kahvaltıda, üyeler çeşitli projeler üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

Önemli olan Ladik

Kahvaltı sonrası açıklamada bulunan LAYSİAD Başkanı Ali Şenol Gür,“Bugün Akdağ’ın bu güzelliğinde Fikret Baştan'ın ev sahipliğinde bir arada bulunmanın heyecanını yaşıyoruz.Tüm dileğimiz Ladiklihemşehrilerimiz,milletvekili aday adayı olan Kemal Zeybek, Aslan Karanfil ve Nurhan Yapıcı Özel’i mecliste görmek. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. İnşallah çıktıkları hizmet yolunda başarılı olurlar.  Siyasi parti farklılıklarımız, hayat tarzımız, düşüncelerimiz ayrı bile olsa en önemli olan güzel ilçemiz Ladikiçin kafa yormak, emek vermektir. Bütün arkadaşlarımız ilçesi için istihdam gayreti içerisinde. Birlik içinde dirlik içinde ilçemizin gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4