banner134
banner121

Milletvekili Köktaş: Cevap rakamlarla verildi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Türkiye 2018 yılının ilk çeyreğinde yıllık olarak yüzde 7,4 büyüdü. Büyüme tahminlerini aşağı yönlü revize eden uluslararası kuruluşlara gerekli cevap verilmiş oldu." dedi.

Milletvekili Köktaş: Cevap rakamlarla verildi
banner136
banner141

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri çalışmaları kapsamında Bafra ve Tekkeköy ilçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirdi. 
Bafra İlçesinde esnaf ziyareti yapan Milletvekili Köktaş, akşam ise iftar programında şehit aileleri, gaziler ve yakınları ile buluştu. 
Milletvekili Köktaş, Tekkeköy ilçesinde ise Organize Sanayi Bölgesi'nde faliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek, firma sahipleri ve çalışanları ile buluştu. 

ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE BORÇLUYUZ
Güven ve istikrarın olduğu yerde işverenin yatırım yaptığını belirterek AK Parti iktidarlarının 16 yıldır bunu sağladığını bu durumunda ekonomiye katma değer ve istihdam olarak döndüğünü söyledi. 
Milletvekili Köktaş, ayrıca "Vatanımızı, milletimizi, bayrağımızı canı pahasına koruyan, bu uğurda canlarını feda eden aziz şehitlerimizin değerli aileleri ve vatan toprağı üzerinde huzur ve güvenin sağlanması sırasında yaralanan gazilerimiz ve yakınları ile birarada orucumuzu açtık. Bugün güven için de iftarlarımızı yapıyorsak onların sayesinde. Rabbim bütün şehitlerimize gani gani rahmet eylesin. Ruhları şad olsun." dedi.

TÜRKİYE 7,4 BÜYÜDÜ
Bizim gözümüz milletimizde, milletimizin gösterdiği istikamette hizmete devam ediyoruz diyen Milletvekili Köktaş, programlarda yaptığı konuşmada; " AK Parti iktidarları 16 yıldır ülkemize ve milletimize hizmet ediyor. Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında büyük bir başarı öyküsü gerçekleştirerek Türkiye’yi 3,5 kat büyüttük, ihracatımızı 4,5 kat arttırdık. Bugün dünyada yapılan 10 büyük eserden 6 tanesi Türkiye’de yapılıyor. 
İşte son açıklanan rakamlara göre; Türkiye 2018 yılının ilk çeyreğinde yıllık olarak yüzde 7,4 büyüdü. Büyüme tahminlerini aşağı yönlü revize eden uluslararası kuruluşlara gerekli cevap verilmiş oldu.

PROJELER HİZMETE DÖNÜŞTÜ
Yeni havaalanları, köprüler, tüneller, organize sanayi bölgeleri, bölünmüş yollarla, hızlı tren hatlarıyla, üniversiteleriyle, şehir hastaneleriyle, yurtlarıyla projeler hizmete dönüşüyor.
Şimdi bakıyoruz muhalefetin Cumhurbaşkanı adaylarına ağızlarında bir satıyoruz, yıkıyoruz şarkısı. Yatırımları durduracağız diyorlar. Hedefleri Recep Tayyip Erdoğan. Bunu başarırsak Türkiye’nin hedeflerinin gerçekleşmesinin önüne geçmiş oluruz düşüncesindeler.

Milletimiz bugüne kadar buna izin vermedi, 24 Haziranda da istikrarına ve istikbaline sahip çıkarak Türkiye'nin önünde hiç kimse duramaz, durmak yok yola devam diyecektir." diyerek sözlerine son verdi. 

YORUM EKLE
banner153
SIRADAKİ HABER

banner122

banner155

banner4

banner152