banner134
banner121

Milletvekili Köktaş: Huzurlu ve müreffeh bir gelecek için

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "AK Parti iktidarlarıyla birlikte yasaklar, yolsuzluklar, yokluklar ortadan kaldırıldı. Ülkemizi, daha huzurlu, müreffeh bir gelecek, daha büyük hedeflere ulaştırmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Milletvekili Köktaş: Huzurlu ve müreffeh bir gelecek için
banner136
banner141

AK Parti Samsun Milletvekili ve adayı Fuat Köktaş, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri çalışmaları kapsamında İlkadım ve 19 Mayıs ilçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirdi. 
İlçelerde esnaf ziyareti yapan Milletvekili Köktaş, 19 Mayıs ilçesinde gerçekleştirilen iftar programında Düzköy, Karagöl, Çiftlik, Ormancik, Kuşkayası, Kösedik, Aydınpınar, Fındıklı, Karacaoğlu, Tepeköy mahallelerinin muhtarları ve sakinleri ile birlikte orucunu açtı. 


İlkadım Gazi Polis Merkezi'nde emniyet mensuplarıyla birlikte sahur yapan Milletvekili Köktaş, vatanımızı, milletimizi, bayrağımızı canı pahasına koruyan, bu uğurda canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, vatan toprağı üzerinde huzur ve güvenin sağlanması sırasında yaralanan gazilerimize de sağlık, sıhhat ve uzun ömürler diledi. 


Bugün güven ve huzur içinde iftarlarımızı, sahurlarımızı yapıyorsak emniyet güçlerimizin sayesinde diyen Milletvekili Köktaş, "onlarla gurur duyuyoruz, iftihar ediyoruz. Rabbim emniyet güçlerimize kolaylıklar, başarılar versin" dedi. 


İlçelerde vatandaşlar tarafından gösterilen ilgi, alaka ve desteğe de teşekkür eden Milletvekili Köktaş, "24 Haziran da ülkemiz, daha büyük hedeflere, daha huzurlu, daha müreffeh bir gelecek için sandık başına gidecek ve Cumhurbaşkanlığı'nda Recep Tayyip Erdoğan, mecliste AK Parti diyerek, mührü vurarak 'Durmak Yok Yola Devam" diyecektir İnşallah diyorum ve hedef 2023, 2053 ve 2071'e giden yolda gelecek Türkiye’nindir, gelecek aziz milletimizindir. " diyerek sözlerine son verdi. 
 

YORUM EKLE
banner153
SIRADAKİ HABER

banner122

banner155

banner4

banner152