banner121

Milletvekili Köktaş'tan 2018-2019 eğitim öğretim mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Köktaş'tan 2018-2019 eğitim öğretim mesajı
banner141
Milletvekili Köktaş mesajında şunları söyledi:
"Yeni eğitim dönemine başlamanın heyecanını, coşkusunu, geleceğimizin teminatı çocuklarımızla, onlara en iyi imkanları sağlamaya çalışan velilerimizle ve ülkemizin her köşesinde büyük fedakarlıklarla hizmet veren öğretmenlerimizle yürekten paylaşıyoruz. 
Gelişen ve değişen dünyada eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Bu bilinçle bütün öğrencilerimizin okul öncesinden üniversiteye kadar, çağın gereklerine uygun eğitim almaları, teknolojik imkanları en yüksek seviyede kullanmaları ve eğitim fırsatlarından aynı derecede faydalanmaları için, AK Parti hükümetleri bütçeden en büyük payı eğitime ayırdı, büyük hizmetlere, projelere imza atıldı, atılmaya da devam ediyor. 
Sevgili öğrenciler; unutmayın ki sizler bu ülkenin yarınlarısınız ve geleceğimize sizler yön vereceksiniz. Güçlü yarınlarımızın teminatı olan sizlerin çağımızın tüm yeniliklerine hâkim ve yarınlarımıza yön verecek bireyler olarak yetişmesi milletimiz için büyük önem taşımaktadır.
İnanıyorumki; milli ve manevi değerlerine sahip, sosyal, kültürel, sanatsal ve  sportif yönleri gelişmiş bireyler olarak, köklü tarihimizden alacağınız güç ile ülkemizin güçlü yarınlara taşınmasında, hedeflerine ulaşmasında en etkin rolü sizler  üstleneceksiniz.
Bu düşüncelerle 2018-2019 eğitim-öğretim yılında, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve aileleri başta olmak tüm eğitim camiasına Rabbim’den başarılar, sağlıklı, başarılı ve huzur dolu bir yıl diliyorum." diyerek sözlerine son verdi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4