banner21

Oka İle Samulaş Yeni Bir Projeye İmza Attı

Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ A.Ş. tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (OKA) başvurusu yapılan Doğrudan Faaliyet Destek Programı kapsamında “Kamu Kaynaklarının Verimli Kullanılması için Kurumsal Kaynak ve Süreç Yönetimi” başvurusu Ajans tarafından başarılı bulunarak desteklenmesine karar verildi.

Oka İle Samulaş Yeni Bir Projeye İmza Attı
banner9

OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen ile Samulaş Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan’ın katılımıyla geçtiğimiz haftaprojeye ait sözlşeme imza töreni düzenlenedi. 

AMAÇ, KAMU KAYNAKLARININ DAHA DA VERİMLİ KULLANILMASI
Proje kapsamında, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım vizyonu doğrultusunda Samsun halkına Toplu Taşım hizmeti vermekte olan Samulaş A.Ş.’ye ait hizmetlerde kullanılan kamu kaynaklarının planlı ve daha verimli halde kullanılması ve tüm süreçlerinin planlı şekilde düzenlenmesi için otomasyon sistemi oluşturulacak. Sistem ile Samulaş A.Ş.’ninOperasyon Müdürlüğü, Bakım-Onarım Müdürlüğü, Mali İşler Müdürlüğü, Destek Hizmetler Müdürlüğü, Trafik Kontrol Merkezi, Otopark ve Teleferik Tesislerinde kullanan kaynakların ve iş süreçlerinin planlı şekilde yürütülerek kalite yönetimlerinin arttırılması amaçlanıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2016, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4