banner121

Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nden MHP ve CHP'ye ziyaret

Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile gazeteciler CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu ve MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'yü ziyaret etti.

Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nden MHP ve CHP'ye ziyaret
banner141

SAMSUN HABER - Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile gazeteciler CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu ve MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'yü ziyaret etti.

Ondokuz Mayis Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdogan ziyarette CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu ve MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'ye Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.

Erdogan şehitlere saygı teröre lanet yürüyüşü yapmak istediklerini belirterek "Samsunda cemiyet olarak teröre lanet yürüyüşü yapmak istiyoruz. Her eve bayrak asılması için halkımızı duyarlı olmaya davet ediyoruz" dedi.

Dağlıca ve Iğdır terör saldırılarının Türk vatandaşının canından can kopartığı söyleyerek, "Biz bugün bütün devlet düşmanlarına ve vatan hainlerine sesleniyoruz. Herkes bulunduğu noktayı tekrar gözden geçirsin. Terör örgütü ile içli dışlı olmuş, vatan hainlerinin, yasal ya da yasadışı yapılanmaların gerçek hedefinin ne olduğunun farkına varmak zamanı gelmiş de geçiyor. Türk milletinin sabrı artık taşmıştır. Gizli hesaplar ve kumpaslar içinde olanların çocukları şehit olmuyor, her düşen can bizim bir parçamız olarak toprağa seriliyor. Artık bu oyuna son vermeki 1 Kasım seçimleri yaklaşırken artarak devam edeceğini düşündüğümüz terör olaylarının sın bulması için laftan anlamayacak olmalarına rağmen vatan ve millet düşmanlarına sesleniyoruz. Sabrımız taşmıştır, bu oyuna artık son verin" şeklinde ifade etti

CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu ve MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'de şehitler nedeniyle baş sağlığı dileğinde bulundu. Soyly ve Dinçer terörü lanetleyerek üzüntülü olduklarını söyledi.

Kaynak: SamsunKentHaber.com
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4