SADEF Dergisi basına tanıtıldı

SADEF 6. Bölge Başkanlığının Samsun SADEF Dergisinin tanıtım Altın Meşe Park’ta gerçekleştirildi.

SADEF Dergisi basına tanıtıldı

Kısa adı SADEF olan Samsun Dernekler Federasyonun düzenlediği kavatlı programında Milli Futbolcu Tanju Çolak’ın Samsun Büyükşehir Belediyesi eleştirisi gündeme bomba gibi düştü..

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Kamuran Özden, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belür ve çok sayıda davetlinin katıldığı programda Tanju Çolak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanını Samsun ile ilgili hiçbir program ve davete katılmadığı için eleştirerek, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Samsun Valisini Samsun’un için geliştirilmesi gereken vizyonda geri kalmakla suçladı.

 

Çolak, kendisinin Samsunlu olmakla her yerde övündüğünü belirttiğini ancak Samsun’un ileri gelenlerinin kendisine koydukları ambargoya bir türlü anlam vermediğini de sözlerine ekleyerek, “Ne yazık ki Samsun’da birlik ve beraberlik hiçbir zaman yakalanamıyor. Bunun sebebi de Samsun’un önde gelen yöneticilerinin Samsun’u düşünmekten çok kendi kişisel hesaplarını Samsun’un önüne koymaları.. Gelin hep birlikte bir şeyler yapalım, birlikte Samsun’un önünü açalım diyoruz, ne yazık ki kimse buna yanaşmıyor. Nerede Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı, nerede Samsun Valisi..”

 

HER SİYASİ PARTİYE EŞİT MESAFEDEYİZ

 

 

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ise yaptığı konuşmada, Samsun’un Avrupa’da ün yapmış bir markası olan Tanju Çolak’ın sitemlerinde haklı olduğunu belirterek, SADEF’in hiçbir siyasi ayrım yapmadan Samsun için çaba sarf ettiklerini ve bir siyasi partinin derneği gibi gösterilmeye çalışılmanın kendilerini üzdüğünü belirterek CHP Samsun milletvekiline her programı için davet yaptıklarını ancak Haluk Koç’un hiçbir programlarına gelmediğini hatta temsilcisi bile göndermediğini sözlerine ekledi..

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 20:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4