SAMKON'dan Taşçı'ya ziyaret

SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı, konfederasyon yönetimi ve dernek başkanlarıyla birlikte ziyaret ettiği Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı 8. Samsun Tanıtım Günlerine davet etti.

SAMKON'dan Taşçı'ya ziyaret

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Kaya Aşçı ve yönetim kurulu üyeleri ile konfederasyona bağlı derneklerin başkanları Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti.İstanbul Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2-3-4 ve 5 Nisan 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 8. Samsun Tanıtım Günleri hakkında bilgi veren SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya davetiye verdi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Feshane’de gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günlerinin kentin tanıtımı adına önemli olduğunu belirterek başarılar diledi. Başkan Taşçı, Atakum İlçesinin de aynı etkinlik kapsamında İstanbul’a tanıtılmasından gurur duyacağını ifade ederek, “Şehrimizin için ciddi hedeflerimiz var. Bu hedeflere ulaşabilmek adına tanıtımın son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Atakum Belediyesi olarak bu etkinlikte ilçemizin adını daha geniş kitlelere duyurmaktan gurur duyarız” diye konuştu.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın makamında gerçekleştirilen ziyarete SAMKON Genel Başkan Vekili Hüseyin Eroğlu, Genel Sekreter Mustafa Bilgin, İstanbul Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Fikret Bıyık, SAMKON Kültür Komisyon Başkan Yardımcısı Osman Öğütçü, İSTAŞ Karadeniz Bölge Koordinatörü Selçuk Aşçı, ASYA Ajans Başkanı Fatih Aşçı, Samsun Bölge Başkanı Savaş Aydın, İstanbul-Çarşamba Dernekler Federasyonu Başkanı Hayati Sözen, Bafra Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Hacıoğlu ve Havza Dernekler Federasyonu Başkanı Enver Şahin de katıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4