banner105
banner109

Samsun Valisi Osman Kaymak görevden alınacağı iddiaları üzerine açıklama yaptı

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Valiler Kararnamesi ile Samsun'dan alınacağı söylentisi sosyal medya da hızla yayılınca, Vali Osman Kaymak iddialar üzerine twetter adresinden açıklama yaptı.

Samsun Valisi Osman Kaymak görevden alınacağı iddiaları üzerine açıklama yaptı

Samsunkenthaber.com un haberine göre; Samsun Valisi Kaymak'ın Samsun'daki görevinden alınıp alınmayacağı bilinmezken, Samsunlu sosyal medya kullanıcıları Facebook ve Twitter'da mesajlar yazarak Vali Osman Kaymak'ın Samsun'da kalması ve görevinden alınmamasını istedi. Bazı sosyal medya kullanıcıları yazdıkları mesajlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı etiketleyerek Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Samsun'da kalmasını istedi.

Valiler Kararnamesi ile görevinden alınacağı söylentisi ortaya atılan Samsun Valisi Osman Kaymak'ın yerine ise Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın getirileceği de yine sosyal medya kullanıcıları tarafından gündeme getirildi.

Samsun Valisi Osman Kaymak da bugün sosyel madya hesabından görevden alınacağı iddiaları üzerine açıklama yaptı.

Vali Kaymak, "Bugün sosyal medyada hakkımda çıkan görev değişikliğine dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Teveccüh gösteren Samsunlu vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Devletimizin verdiği görevi Samsun’da yürütmeye devam ediyorum. Herkese hayırlı akşamlar, hayırlı kandiller." sözlerini paylaştı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 11:25
YORUM EKLE
banner104
SIRADAKİ HABER

banner108

banner4