Samsun'un Belediyecilik Başarısı sınırları aştı

Kırgız Cumhuriyeti'nin 10 ayrı belediyesinin üst düzey yöneticileri Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti ve Başkan Yılmaz'dan "Nasıl bu kadar başarılısınız" diyerek sırrını istediler.

Samsun'un Belediyecilik Başarısı sınırları aştı

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin belediyecilik hizmetlerinin ünü dünya ülkeleri arasında kıskanılır hale geldi. Kırgız Cumhuriyeti'nin 10 ayrı belediyesinin üst düzey yöneticileri Samsun'a gelerek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a belediyecilik hizmetlerindeki başarısının sırrını sordular.

YILMAZ'A BAŞARISININ SIRRI SORULDU

Makamda yaklaşık 1 saate yakın süren ziyarette Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği projeler konuşuldu.  Samsun'u 17 yıldır yöneten Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a "Sizin için Samsun'un mucizesi deniliyor. Nasıl bu kadar başarılısınız" diye soran Kırgız heyet, Başkan Yılmaz'dan başarı tüyoları istedi

.

 

Heyetin iki hafta süre ile Samsun'u gezecekleri öğrenildi. Ziyarette Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Turan Çakır ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş da hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4