banner121

Talip Öztürk neden aday olduğunu açıkladı

Samsun AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan Talip Öztürk Altın Meşe Park Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Talip Öztürk neden aday olduğunu anlattı.

Talip Öztürk neden aday olduğunu açıkladı
banner141

1 Kasım’ da yapılacak olan Erken seçim de AK Parti Samsun Milletvekili aday adaylığı müracaatını açıklayan İş Adamı Talip Öztürk önceki gün Çarşamba Havaalanında sevenleri ve partililer tarafından davul zurna eşliğinde karşılanmasının ardından bu gün de Samsun da yerel basınla öğle yemeğinde bir araya geldi.

 

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı İş adamı, Samsun’un sevilen işadamı Talip Öztürk, aday adaylığı ile birlikte geldiği Samsun’ da ilk olarak Samsun’da düzenlediği bir basın toplantısı düzenleyerek basın mensuplarının yönelttiği sorulara dobra dobra cevap verdi. Samsun Altın Park Meşe tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya basın mensuplarının yanı sıra birçok Samsun’lu İş Adamları da eşlik etti.

 

SİYASETE GÖNÜL VERDİĞİM AK PARTİ BAŞLIYORUM…

Toplantıda İlk olarak Kendini ve yaptığı işleri anlatan AK Parti Milletvekili aday adayı Öztürk şöyle konuştu; Çocukluğundan beri memleketine her türlü konuda dışarıdan da olsa hizmet ettiğini artık siyaset arenasında Samsun'a hizmet etmek istediğini belirten Öztürk; 'Yoğun istişareler sonucunda 1 Kasım seçimleri için AK Parti'den aday adayı olmaya karar verdim. Çıktığımız bu kutlu yolda Rabbim bizi utandırmasın. AK Partimiz Samsun’umuz da geçtiğimiz 2 seçim de 2 Milletvekili kaybı yaşadı. Aday adayı olurken bu kaybı telafi etmek için buradayım. Aday oluruz ya da olmayız bu tamamen genel merkezin takdirinde bir konu. Bir gerçek var ki, bundan sonra siyaset hayatıma gönül verdiğim AK Parti'de devam edeceğim' dedi. ‘Aday gösterilmesem bile zaten hali hazırda hem Turizm sektöründe, hem de Başkanı olduğum Türkiye At Yetiştiricileri derneği Aracılığı ile Samsunumuza bir Hipodrom kazandırmak için çalışmalarımız halen devam ediyor’ Dedi..

 

BU ÜLKEDE AK PARTİ OLMAZSA OLMAZ…

 Türkiye'nin çok zor bir süreçten geçtiğini ve ülkenin AK Parti'ye her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğunu dile getiren Öztürk; '13 yılda AK Parti'nin çok büyük hizmetlere imza attığı ortadadır. Türkiye seçimlerden sonra durağan bir noktaya gelmiş, iş adamı, tüccar, yatırımcı, sanayici zor süreçten geçmektedir. 1 Kasım seçimleri bu anlamda büyük önem ifade etmektedir. Halkımızın süreci çok iyi okuyup AK Parti'yi yeniden tek başında iktidara getireceğine inanıyorum' şeklinde konuştu.

 

SAMSUN'A VEFA BORCUMUZ VAR
Samsun'un sorunlarını özlemlerini ve beklentilerini çok iyi bildiğini, aday olup milletvekili seçildiği takdirde şehrin kalkınması ve büyümesi için elinden gelen bütün gayreti göstereceğini sözlerine ekleyen Öztürk; 'Biz bu şehirde doğduk, bu şehirde büyüdük. Baba ocağımızda, ailemiz, mezarlarımız dahi burada. Samsun'a vefa borcumuz var. Bu şehrin insanları bizleri iyi günde de kötü günde de yalnız bırakmayıp bağrına bastılar. Şimdi bizler onlara hizmet ederek bu borcu ödemek istiyoruz' dedi.

 

SAMSUNSPOR BU ŞEHRİN TEK MARKASIDIR
Futbolun kendisinde büyük bir tutku olduğunu ve en büyük aşkının Samsun spor olduğunu belirten Öztürk; 'Bizim Samsun sporumuza neler yaptığımız tüm kamuoyu tarafından biliniyor. Samsun spor bu şehrin tek markası ve benim en büyük sevdamdır. 2 yıldır finallerden daha doğrusu direklerden dönüyoruz. Bu sene şeytanın bacağını kırıp süper lige inşallah yükseleceğiz. bu konuda tüm taraftarlarımıza çağrı yapıyorum. İyi günde de kötü günde de bu takımı asla yalnız bırakmayacağım ve bırakmayın. Samsun spor bir sevda ise sevdamız mezara kadar olsun' diyerek sözlerini tamamladı.

 

Kahvaltıda ki açıklamaları sonrasında bu tür kahvaltıların aday adaylığı veya adaylık sürecinde değil Samsun’ a geldiğinde sevenleri ve görüşmek isteyen Samsun halkı ile her zaman yapmayı düşündüğünü belirterek bizim davamız, hedefimiz kesinlikle Milletvekili olmak için değil, Samsun’a hizmet ve halkımızla iç içe acısını, tatlısını paylaşmak için bir arada olmaya devam edeceğiz sözü vererek kahvaltı sona erdi

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2015, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4