Tayini Çıkan Garnizon Komutanına Başkan Kul’dan Plaket

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Mersin’in Tarsus ilçesine tayini çıkan Terme Garnizon Komutanı Yzb. Vedat Topak’a Terme’ye hizmetlerinden dolayı plaket verdi.

Tayini Çıkan Garnizon Komutanına Başkan Kul’dan Plaket
banner94

Mersin’in Tarsus ilçesine tayini çıkan Terme Garnizon Komutanı Yzb. Vedat Topak’a Terme’ye hizmetlerinden dolayı ilçe halkı adına teşekkür eden Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme’ye hizmetlerinden dolayı plaket verdi. Yeni görev yerinde başarılar diledi.

AKLIMDA GÜZEL ANILAR VAR

Görev yaptığı süre içinde gerek kendi kurumu, gerekse diğer kurumlarla iyi bir işbirliği ve dayanışma içerisinde çalıştığına inandığını ifade eden Yzb. Vedat Topak “5 yıldır Terme’de görev yaptığım sürede acı tatlı birçok olay yaşadık. Ama şuan aklımda hep güzel anılar var. Burada birçok dostluklar kurduk. Her zaman yaşadıkları ile değil, yaşattıklarıyla anılırmış insan. Sizlere hoş bir seda bırakabildiysem ne mutlu bana. Terme’de görev yapmanın mutluluğu ile ayrılıyorum.” Açıklamasında bulundu.

BAŞARILAR DİLİYORUM

Ayrılıkların her zaman üzüntü verici olduğunu belirten Terme Belediye Başkanı Şenol Kul Topak’ın tayininden üzüntü duyduğunu belirtti. Başkan Kul konuşmasında “Kamu görevlileri için hele de emniyet, jandarma gibi sıkça yer değiştiren görevliler için elbette görev yapığı yerlerde, görev süreleri dolduğunda ayrılık vakti gelir. İlçemize verdiğiniz güzel hizmetlerden dolayı ilçe halkım adına teşekkür ediyor, yeni görev yerinizde başarılar diliyorum.” Dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2015, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4