Terme Belediyesi Öğretmenleri Unutmadı

Terme Belediyesi, Öğretmenler Gününde öğretmenleri unutmadı. 24 Kasım Öğretmenler Gününün çeşitli etkinliklerle kutladığı ilçede Başkan Kul Terme Belediyesi ve Terme ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile özel hazırlanan flash bellekleri öğretmenlere hediye etti.

Terme Belediyesi Öğretmenleri Unutmadı
banner9

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla İlçedeki okulları ziyaret ederek, öğretmenlerin günlerini kutladı.  Kul, Terme ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Terme Belediyesi işbirliği ile hazırlanan 850 adet flash bellekleri ilçede görev yapan öğretmenlere hediye etti. Başkan Kul “Öğretmek bir yaşama sonsuza kadar dokunmaktır.” Dedi.

ÖĞRETMENLERİMİZ GELECEĞİ İNŞA ETMEKTEDİR

Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer Ersoy’u makamında ziyaret eden Başkan Kul “Öğretmenler, aydınlık geleceğimizin teminatıdır. Yaşamın içinde mimarlar fiziki unsurları inşa ederken, yetiştirdikleri genç nesillerle öğretmenlerimiz geleceği inşa etmektedirler. Ben de bir dönem öğretmenlik yaptım. Bu mesleğin zorluklarını bilirim. Terme Belediyesi olarak her zaman eğitime ve ilçemizdeki eğitimcilerimize destek olduk. Bu desteğimiz durmaksızın devam edecek. Öğretmenlik mesleğine onurunu, itibarını, önemini kazandıran tüm değerleri aynı heyecan ve bilinçle sahiplenen öğretmenlerimizin bu özel günü kutluyorum. ” Açıklamasında bulundu.

ERSOY TEŞEKKÜR ETTİ

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Terme İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer Ersoy, Başkan Kul’a eğitime verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2015, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Steffie
Steffie - 1 hafta Önce

Zeipnlpes are nothing special. Alternate universes generate them as a matter of course. (As Kenneth Hite points out, this means that our universe was alternate back in the 1920s and 30s.)

SIRADAKİ HABER

banner4