banner21

Terme’de yeni sanayi sitesi için yer aranıyor!

Terme Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, ilçenin sanayi esnafına yeni yer arayışı konusunda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul “Yıllarca beklediğimiz ve özlediğimiz Terme’ye adım adım yaklaşıyoruz. Terme’de değişim ve dönüşüm gerçekleştiriyoruz” dedi.

Terme’de yeni sanayi sitesi için yer aranıyor!
banner9

Terme sanayi sitesinin fiziki yetersizliğinden dolayı, Terme Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, sanayi esnafı ile yeni yer arayışı konusunda toplantı yapıldı. Toplantıya Terme Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul,  Terme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Barış Aktepe ve sanayi esnafı katıldı.

SANAYİ TERME’YE YETMİYOR

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Terme Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Ahmet Ekmekçi, “Bilindiği üzere sanayimizin çalışma ortamının yetersizliği hepimizin malumu. Bu konuda neler yapabiliriz bunları düşünüp belli bir proje çerçevesinde ilerleme kaydetmemiz hem Terme için, hem de değerli sanayici kardeşlerimiz için hayırlı olacaktır. Şu an için önümüz de iki seçenek var. Birincisi ek sanayi sitesi, diğeri ise komple yeni sanayi sitesinin yapımı çalışmasıdır. Biz Terme Ticaret Odası olarak her iki oluşuma da tam destek vereceğiz. Bu toplantıda bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımıza, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanına ve sanayici kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

TERME’YE KATKI VERECEK HER ŞEYİN YANINDAYIZ

Vatandaşın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hizmet etmenin gayreti içinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Şenol Kul, ”Terme de güzel şeylerin konuşulması beni mutlu ediyor. Burada toplanıp bir şeyler yapmak için fikir alışverişinde bulunabiliyorsak yol alıyoruz demektir. Terme’nin sanayi sitesine ihtiyacıolduğu apaçık ortada. Bizler Termeye değer katacak her şeyin arkasındayız. Verilecek karar doğrultusunda Terme Beledisi olarak yapılması gerekeni yapacağız” diye konuşu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2016, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4