banner134
banner121

Tok, Asfalt Çalışmalarını İnceledi

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Toybelen Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Tok, Asfalt Çalışmalarını İnceledi
banner141

 Toybelen Mahalle Muhtarı Hasan Tütüncü, Özel Kalem Müdürü Yahya Çınkıl, Fen İşleri Müdürü Mustafa Karaduman ile birlikte 1227. Sokak’ta yapılan çalışmaları inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İmkanlar nispetinde en önceliklisinden başlayarak her noktaya hizmet götürdüklerini söyledi.

 TOK, ASFALT ÇALIŞMALARINI TAKİPTE

Asfalt döküm çalışmalarını bizzat yerinde takip ederek inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yaz ayı itibariyle İlkadım’da asfalt çalışmalarının hız kazandığını belirterek, imkanların nispetinde programa alınan cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarının devam edeceğini söyledi. İlkadım ilçesinin modern bir kent kimliğine kavuşması için özelliğini kaybetmiş ve yıpranmış cadde ve sokakları asfaltladıklarını kaydeden Başkan Tok, “Ramazan ayında da ilçemizdeki cadde ve sokakların asfaltlanması konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekiplerimiz bu konuda yoğun bir çaba ile çalışıyor.” dedi.

 MUHTARLARIN SORUMLULUĞU BÜYÜK

Muhtarların mahallelere hizmet götürme bakımından önemli bir sorumluluğu yerine getirdiğini belirten Başkan Erdoğan Tok, Belediye olarak yaptıkları hizmetlerde vatandaş memnuniyetini önemsediklerini kaydetti.

 VATANDAŞ MEMNUN

 

Yapılan sıcak asfalt çalışmasını değerlendiren mahalle sakinleri ise, “Asfaltın uzun yıllar kullanılacak şekilde dökülmesi hizmet kalitesine verilen önemi ortaya koyuyor. Belediye Başkanımız Erdoğan Tok başta olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz.” diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2015, 10:29
YORUM EKLE
banner153
SIRADAKİ HABER

banner122

banner155

banner4

banner152