Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şubesinin 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şubesinin 4. Olağan Genel Kurulu, Artı Meslek Edindirme Kursları Binasında, Türkiye Bilişim Derneği üyelerinin katılımı ile yapıldı.

Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şubesinin 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Mustafa Karabiber Başkanlığında tek liste ile yapılan seçimde, Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şube Başkanlığına Mustafa Karabiber, Başkan Yardımcılığına Hüseyin Kurt, Sekreterliğe Burak Şekercioğlu, Saymanlığa Oğuzhan Cesur ve üyeliklere Sami Şahin, Özcan Yıldırıcı, Erhan Erdoğan  seçilirken, Denetim Kuruluna  Adil Akbulut, Bayram Çapkın, Mehmet Yazıcı, Onur Kuruluna Mehmet Özdağ, Mustafa Çetin, Mustafa Ulutaş, Genel Merkez Delegeliğine Nafiz Çalıkoğlu seçilmiştir.

Karabiber, Kamu yararına çalışan bir dernek olan derneğimiz, İlimizde bilişim alanında faaliyetlerde bulunmaktadır. Özellikle bilgisayar okuryazarlığı. Ve bilgi güvenliği konularında dikkati çekmek istediğiniz söyleyen Karabiber, yeni yönetimin samsun a ve Türkiye Bilişim Derneğine hayırlı olmasını diledi. Kamuoyunu bilgilendirme ve yeni teknolojilerin Samsun halkına anlatılması noktasında önümüzdeki dönemde fuarlar ve eğitim çalışmaları planladıklarını belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2015, 20:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4