banner101
banner121

Vali Aksoy'dan gazetecilere ziyaret

Valiler Kararnamesiyle Diyarbakır Valiliğine atanan Hüseyin Aksoy, Diyarbakır'da Kürtçe eğitim vereceği öne sürülen "okul"un önündeki grup tarafından saldırıya uğrayan Anadolu Ajansı (AA) muhabirlerine geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Vali Aksoy'dan gazetecilere ziyaret

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'ne veda ziyaretinde bulunan Aksoy, burada yaptığı konuşmada, Diyarbakır'ın, Türkiye'nin önemli illerinden biri olduğunu anlattı.

Çözüm süreci içerisinde belirli hassasiyetlerin olduğu bir dönemde böyle bir göreve atanmanın sorumluluğunu hissettiğini dile getiren Aksoy, Diyarbakır'da güzel hizmetler sunmak için çalışacaklarını ifade etti.

Aksoy, bu dönemde böyle bir göreve layık görülmenin sorumluluklarını daha üst noktalara taşıdığını belirterek, "Bu noktada bize olan güveni boşa çıkartmadan elimizden geldiğince üstün gayretle çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Vali Aksoy, AA muhabirlerinin Diyarbakır'da Kürtçe eğitim vereceği öne sürülen "okul"un önündeki grup tarafından saldırıya uğradığını hatırlatarak, fotomuhabiri Hüseyin Bağış ile muhabir Aziz Aslan'a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmail Temiz de Vali Aksoy'a Samsun'a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek başarı diledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner4