banner101
banner121

Vali Aksoy’dan Türkoğlu’na ziyaret

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nu ziyaret ederek, “İlimizde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm projelere büyük oranda katkı sağlayan YEDAŞ ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Aksoy’dan Türkoğlu’na ziyaret

Yeni Valiler ve Müsteşarlar Kararnamesi kapsamında Diyarbakır Valisi olarak atanan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, veda ziyaretleri kapsamında YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nu ziyaret etti.  Yaklaşık 4,5 yıldır Samsun Valisi olarak görev yapan Vali Aksoy, “Samsun’daki tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olduk. YEDAŞ, Samsun’un önemli şirketlerinden ve ilimizde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalara büyük oranda katkı sağlamıştır. Bu anlamda YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.
Diyarbakır Valisi olarak atanan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’a yeni görev yeri için hayırlı olsun dileklerinde bulunan YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ise, “Samsun’un gerek ekonomik gerekse de kurumsal kimliğine katkı sağlayacak birçok projede Valimiz ile birlikte yer aldık. Sayın Valimiz Aksoy’a Samsun’a katmış olduğu değerlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni görevinde de başarılar diliyorum” temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner4