banner121

Yeşilyurt avm mini club’ta sömestr şenliği marsupilami ile devam ediyor!

Yeşilyurt Mini Club’da birbirinden eğlenceli etkinliklerle Sömestr boyunca minik ziyaretçilere keyifli anlar yaşatmaya devam ediliyor.

Yeşilyurt avm mini club’ta sömestr şenliği marsupilami ile devam ediyor!
banner141

24-25 Ocak tarihlerinde Mini Club' a karnesiyle gelen tüm çocuklara karne hediyeleri verilirken sevinçlerine ortak olunup keyifli anlar yaşandı.. Artık bir şölen haline dönüşen doğum günü partisinde de Ocak ayında doğan  tüm Mini Club minikleri doğum günü pastalarını üfleyip Palyaço eşliğinde gönüllerince eğlendiler. Ritm Atölyesinde ise birbirinden çeşitli müzik aletlerini tanıyarak aynı ritmi yakalamaya çalıştılar..
Çocukların heyecanla izlediği, takip ettiği ve kendi aralarında ‘Uzun Kuyruk’ diye bahsettiği, yardımseverliğiyle ve çok hızlı oluşuyla akıllara kazınan  Marsupilami  karakterleri 31 Ocak ve 1 Şubat tarihlerinde Saat 14:00 ve 18:00 arasında  Yeşilyurt AVM sömestr sahnesinde minik dostlarıyla buluşacak, birlikte oyunlar oynayacak, yarışmalar yapacak ve hediyeler dağıtacak.
Yeşilyurt MİNİ CLUB Fast Food alanında gerçekleştirilen Sömestr Şenliğinde Marsupilami ile doyasıya eğlenmeye   tüm Minik misafirlerini davet ediyor.Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklere www.yesilyurtavm.com adresinden ulaşabilirsiniz!...

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2015, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4