Advert Advert

iphone 7 ne kadar? iphone Türkiye fiyatı

iphone 7 ne kadar?, iphone 7 fiyatları, iphone 7 türkiye fiyatları, iphone 7 ne zaman çıkacak?, iphone 7 Türkiye'ye geldi mi?, iphone 7 Türkiye'de ne kadar?, iphone 7 çok pahallı mı?, iphone 7 görüntüleri, iphone 7 özellikleri, iphone 7 türkiye, iphone 7 telefonu, Apple iphone 7...

iphone 7 ne kadar? iphone Türkiye fiyatı
iphone 7 ne kadar? iphone Türkiye fiyatı

iphone 7 ne kadar?, iphone 7 fiyatları, iphone 7 türkiye fiyatları, iphone 7 ne zaman çıkacak?, iphone 7 Türkiye'ye geldi mi?, iphone 7 Türkiye'de ne kadar?, iphone 7 çok pahallı mı?, iphone 7 görüntüleri, iphone 7 özellikleri, iphone 7 türkiye, iphone 7 telefonu, Apple iphone 7... iPhone 7'nin resmi tanıtımına az bir zaman kalan, telefonun Türkiye fiyatı belli oldu.


Apple, 7 Eylül'de, yeni telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un duyurusunu resmi olarak yapmayı planlıyor. Tanıtım etkinliği yaklaştıkça yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.
Apple iPhone 7 fiyatı hakkında dünya genelinde farklı iddialar ortaya atılmaya devam edilirken, alışveriş mağazalarından birisi olan Vatan Bilgisayar, iPhone 7'yi internet sitesinde listeledi.

iPhone 7'nin fiyatı

Apple’ın cihazın teknik özellikleri konusunda henüz bilgi vermediğini ürün açıklamasında vurgulayan firma, iPhone 7 fiyatını 3.799 TL olarak belirlemiş durumda. Ancak bu fiyat üzerinde değişiklikler olabileceğini ve net fiyatın tanıtım etkinliğinde ortaya çıkacağını unutmamalısınız.

Kaynak: Habertürk

iphone 7 ne kadar? iphone 7 fiyatları iphone 7 türkiye fiyatları iphone 7 ne zaman çıkacak? iphone 7 Türkiye'ye geldi mi? iphone 7 Türkiye'de ne kadar? iphone 7 çok pahallı mı? iphone 7 görüntüleri iphone 7 özellikler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alaçam'ın İmar Planları Yenileniyor
Alaçam'ın İmar Planları Yenileniyor
Bafra Belediyesi, vatandaşları kitapla buluşturdu
Bafra Belediyesi, vatandaşları kitapla buluşturdu