Advert
Advert

Başkan Yılmaz’dan Bafralıya bayram hediyesi

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin çalışkan Bafralı çiftçilere bayram hediyesi olacak olan Türbe-Kalaycılı köprüsü ve bağlantı yolları Perşembe günü yapılacak toplu açılış töreni ile resmi olarak hizmete açılıyor.

Başkan Yılmaz’dan Bafralıya bayram hediyesi
Başkan Yılmaz’dan Bafralıya bayram hediyesi
Advert

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin vizyon projelerinden biri olan ve Kalaycılı Mahallesi'ni şehrin karşı yakası ile birleştiren 260 metre uzunluğunda,7 metre genişliğindeki 10 ayaklı Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları Perşembe Günü Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılımıyla açılıyor.

ÇİFTÇİLERE BAYRAM HEDİYESİ
Açılış öncesi ekibiyle birlikte son hazırlıkları yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,köprünün çalışkan Bafralı çiftçilere bayram hediyesi olacağını söyledi. Yapılan yol ve köprü yatırımını ise Başkan Yılmaz,"Ağaçlar yolların,köprüler nehirlerin tebessümüdür"sözü ile ifade etti.

BAFRA'NIN KATMA DEĞERİNİ ARTIRDI

Yapılan bu köprü ile Bafra'nın katma değerinin misli misli artacağını belirten Yılmaz,"Köprü sayesinde bölgedeki mahallelerin Bafra ile ulaşımı kolaylaştıracak ve mesafesi azalacak. İlçe büyük bir ekonomik iktisadi değer kazandı. Sadece köprü değil etrafında yaptığımız bağlantı yolları da ilçemizi şimdiden hareketlendirdi. Özellikle çiftçilerimizin yol ve ulaşım çilesi yatırımımızla son buldu.Allah'a şükürler olsun ki yatırım için verdiği her sözü yerine getirmiş bir belediye başkanı olarak, bunun onuruyla yaşıyorum "ifadelerini kullandı.  Başkan Yılmaz'a incelemeleri sırasında Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak,Makine İkmal Daire Başkanı Mehmet Ekmekçi,Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Camaş ve Büyükşehir Belediyesi Tasarım ve Grafik Şube Müdürü Şevki Başyurt da eşlik etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama